18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Walka o życie

Wójcik z Ani Mru-Mru i rodzinny dramat. Prosi o pomoc

Wojciech Kozicki
03.07.2020  14:27
Michał Wójcik walczy o życie ukochanej. Prosi o wsparcie finansowe
Michał Wójcik walczy o życie ukochanej. Prosi o wsparcie finansowe Fot: GERARD/REPORTER/East News

Michał Wójcik to żywa legenda polskiego kabaretu i członek Ani Mru-Mru. Żarty się jednak skończyły, a łzy zastąpiły śmiech. Komik prosi o wsparcie finansowe, bo jego ukochana jest chora na raka i walczy o życie.

Michał Wójcik z kabaretu Ani Mru-Mru przeżywa dramat. Jak donosi Pudelek, w zeszłym roku kabareciarz doczekał się czwartego dziecka z niejaką Janią. Okazuje się jednak, że kobieta poważnie zachorowała. Zmaga się z nowotworem, którego leczenie jest bardzo kosztowne. Gwiazdor w mediach społecznościowych zwrócił się do fanów o wsparcie finansowe.

Kabaret, miłość i choroba

Całe życie pomagałem, dziś wyciągam rękę i proszę o pomoc was. Moja Jani zachorowała - ma raka. Ale rak to nie wyrok i chcemy podjąć z nim walkę. Dziś proszę was o pomoc, o fundusze na pobyt dla niej w klinice. Liczy się każda chwila i każdy grosz. Bardzo was proszę o pomoc – wyznał Michał Wójcik.

Fani zareagowali błyskawicznie, gdy w internecie ruszyła zbiórka, której celem było uzbierania 150 tys. złotych. 3 lipca licznik pokazał, że wpłacono już ponad 170 tys. złotych.

Michał Wójcik prosi o pomoc w walce z rakiem [WIDEO]

Czytaj także