18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Goły odwłok kontra koronawirus

Wojewódzki pokazał się NAGO BEZ MAJTEK

16.03.2020  14:06
Kuba Wojewódzki nago ratuje Polskę przed koronawirusem
Kuba Wojewódzki nago ratuje Polskę przed koronawirusem Fot: Artur Zawadzki/REPORTER/East News

Koronawirus w Polsce szaleje, a media informują niemal wyłącznie o pandemii SARS-CoV-2.  Polscy Celebryci mają więc przechlapane, bo muszą desperacko walczyć o zasięgi w mediach społecznościowych. Kuba Wojewódzki znalazł sposób –pokazał się całkiem nago BEZ MAJTEK!

Kuba Wojewódzki, czyli „król TVN”, tym razem nie ukrywa, że walczy o zasięgi na Instagramie. Jak poradzić sobie z takim wyzwaniam w czasach paniki i epidemii? Pokazał więc zdjęcie z młodości na plaży. Celebryta zaprezentował na nim swoją gołą pupę w pełnej krasie. Jeśli wierzyć hasztagom, fotka została zrobiona w 1985 roku w Chałupach. Czy już wtedy przeczuwał, że wielka kariera stoi przed nim otworem?

Podobno goła dupa zwiększa zasięgi. Żarty się skończyły ~ Czas na trzy trudne w Polsce słowa. Odpowiedzialność Mądrość Wspólnota. Zostań w domu. Przeżyjmy to Razem – napisał Kuba Wojewódzki na Instagramie.

Do tej pory gwiazdy walczyły z koronawirusem, śpiewając i myjąc ręce, tym samym zwiększając świadomość społeczną dotycząca higieny. Nie jesteśmy pewni, jak zadziała na Polaków nagi odwłok celebryty i czy okaże się skuteczny z walce z epidemią.