Stary człowiek i może

Nowa kobieta Wojewódzkiego. Jest znana i bardzo młoda

16.09.2019  14:16
Kuba Wojewódzki  w sidłach miłości - kim jest jego nowa dziewczyna?
Kuba Wojewódzki w sidłach miłości - kim jest jego nowa dziewczyna? Fot: Facebook.com/Kuba wojewódzki

Kuba Wojewódzki wciąż poluje na kobiety niczym drapieżnik miłości, a jego ofiarami padają coraz młodsze panie. Czy następna będzie Roksana Węgiel? Jak razie spotyka się z młodą studentką medycyny. Czyżby myślał już o możliwych problemach zdrowotnych związanych z podeszłym wiekiem?

Byłe kobiety Wojewódzkiego to coraz liczniejsze grono. Niedawno dołączyła do niego Renata Kaczoruk, a być może wkrótce do tego „klubu” trafi także 22-letnia studentka medycy z Uniwersytetu Medycznego w Łodzi, z którą jest widywany. Czy będzie umiała poradzić sobie ze złamanym sercem? Jak na razie Wojewódzki mówi, że jest zakochany, ale nie da się ukryć, że zmienia kobiety jak samochody.

Dziennikarz nie przyjeżdża po nią pod uczelnię. Bardzo się pilnują. Bentley Wojewódzkiego z rejestracją "KUBAW" często jest widziany pod hotelem Anders lub Hilton w Łodzi – donosi tajemniczy informator Plotka.

Plotek.pl ujawnia, że nowa kobieta Wojewódzkiego to Marta Ziębakowska. Postanowiła się ona odnieść do artykułu tego portalu o ich związku i napisała, że „ma kumpla z TVN-u”. Plotek uznał to za przyznanie się do bliskiej relacji z celebrytą, bo przecież wcześniej nie podał jej nazwiska.

Ziębakowska nie jest osobą anonimową. Brała udział w licznych konkursach piękności, zdobyła nawet tytuł Miss Ziemi Łódzkiej i jest jedną z finalistek Miss Polski 2017. Niedawno podejrzewano, że była w związku z Maciejem Musiałem. Warto się więc zastanowić, czy aby na pewno to Wojewódzki upolował nową miłość…

Przeczytaj więcej
Komentarze