18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Stary człowiek i może!

Wojewódzki ojcem? Pokazał zdjęcie dziecka!

02.08.2022  12:19
Kuba Wojewódzki pokazał zdjęcie na Instagramie. Król TVN został ojcem?
Kuba Wojewódzki pokazał zdjęcie na Instagramie. Król TVN został ojcem? Fot: Tomasz Jastrzebowski/REPORTER/East News

Kuba Wojewódzki został ojcem? Samozwańczy król TVN-u na Instagramie opublikował zdjęcie z dzieckiem. Posypały się gratulacje, bo przecież dziewczyna Wojewódzkiego była w ciąży, ale czy internauci nie zareagowali zbyt pochopnie? 

Kuba Wojewódzki w TVN i programie „Mask Singer” ogłosił niedawno, że jego dziewczyna jest w ciąży. Król TVN zaciekle broni swojego życia prywatnego, więc mediom nie udało się tego potwierdzić. Showman promujący piwo Buh dolał jednak oliwy do ognia, bo na Instagramie opublikował zdjęcie z dzieckiem. W Kanale Sportowym mówił Krzysztofowi Stanowskiemu, że ma już wszystko i nic nie musi, więc w końcu zdecydował się na założenie rodziny?

Kuba Wojewódzki ma dziecko? Szok na Instagramie

Kuba Wojewódzki na Instagramie opublikował zdjęcie, na którym trzyma na rękach malutkie dziecko. Internauci uznali to za jasną deklarację – jurny dziennikarz został wreszcie tatą. Posypały się gratulacje i życzenia szczęścia. Ale czy przypadkiem Wojewódzki nie wkręca Polaków? Czy to na pewno jego dziecko? Chociaż powiedział, że jego dziewczyna jest w ciąży, to nie doprecyzował z kim…

To było wspaniałe 59 lat. Niewiele z tego pamiętam ale nigdy tego nie zapomnę... #urodziny – napisał Kuba Wojewódzki na Instagramie.

logo Tu się dzieje