18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Na plaży stanął nie tylko parawan

Wojewódzki pokazał partnerkę nago! Pupa gorąca aż sinice uciekają!

Wojciech Kozicki
19.07.2020  15:28
Wojwódzki i jego partnerka nago - pupa na plaży
Wojwódzki i jego partnerka nago - pupa na plaży Fot: Agnieszka Sniezko/East News

Kuba Wojewódzki często chwali się nowymi super samochodami. Tym pojechał wyjątkowo ostro, bo pokazał inną „rakietę” . Na Instagramie zaprezentował swoją nową kobietę… całkiem nago!

Kuba Wojewódzki pokazywał się już nago, prezentując swoje wdzięki. Zdaniem niektórych, tym razem posunął się za daleko, bo opublikował na Instagramie dość kontrowersyjne zdjęcie z urlopu nad morzem.  Widoczna jest na nim jego nowa partnerka… całkiem nago!

Wojewódzki i jego kobieta nago

Samozwańczy "król TVN" czuje się z tym jak ryba w wodzie i lubi podsycać atmosferę wokół siebie. Robi to także w sieci, publikując swoje prywatne zdjęcia – pisze Radio ZET.

Oczywiście na zdjęciu nie widać twarzy jego lubej. Wciąż nie wiemy kim jest tajemnicza wybranka showmana. Wcześniej pokazywał już jednak jej „walory”, a konkretnie bardzo długie nogi. Chwalił się wówczas, że lubi „długie podróże”. Czy ona może powiedzieć to samo o związku z Wojewódzkim?

Tajemnica życia leży w poszukiwaniu piękna – napisał Wojewódzki pod zdjęciem.

 

Wojewódzki pstryka swoją oblubienicę na plaży
Wojewódzki pstryka swoją oblubienicę na plaży Fot: Instagram
Czytaj także