18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Baj Bajm

BEATA K. ZATRZYMANA PRZEZ POLICJĘ! Jechała autem kompletnie pijana

Emilia Waszczuk
02.09.2021  10:48
Beata K. zatrzymana przez policję!
Beata K. zatrzymana przez policję! Fot: Mateusz Jagielski/East News

Szokujące doniesienia. W środę wieczorem policja zatrzymała znaną polską wokalistkę Beatę K. 61-latka prowadziła samochód pod wpływem alkoholu.

Do zatrzymania Beaty P. (Znanej jako Beata K.) doszło w środę wieczorem (około godziny 20.05) na warszawskim Mokotowie. Wokalistka i współzałożycielka zespołu Bajm wsiadła za kierownicę swego BMW kompletnie pijana. Jechała Alejami Niepodległości, od Piaseczna w kierunku centrum miasta.

Jak nieoficjalnie donosi serwis, Beata K. miała jechać slalomem - "od krawężnika, do krawężnika". Jej zachowanie na drodze zaniepokoiło innego uczestnika ruchu, który zawiadomił w tej sprawie policję i sam zablokował ruch na drodze. Wkrótce patrol pojawił się na miejscu i doszło do zatrzymania. Ku zaskoczeniu funkcjonariuszy za kółkiem siedziała gwiazda estrady.

Beata K. zatrzymana przez policję

Policjanci przebadali Beatę K. alkomatem i zdziwili się jeszcze bardziej. - Badanie wykazało dwa promile alkoholu w organizmie - powiedział rzecznik mokotowskiej policji podkom. Robert Koniuszny.
61-letnia kierowczyni została zatrzymana, lecz wkrótce zwolniono ją do domu. W czwartek kobieta ma się zgłosić na policję. Już w środę odebrano jej prawo jazdy, a auto przekazano wskazanej osobie.

Beacie P. (Beacie K.) za prowadzenie samochodu w stanie nietrzeźwości grozi do dwóch lat więzienia.