18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Filozofia w sieci

Wokół kwarantanna, a Felicjańska znów na odwyku. "Miałam nawrót"

09.04.2020  10:40
Wokół kwarantanna, a Felicjańska znów na odwyku. "Miałam nawrót"
Wokół kwarantanna, a Felicjańska znów na odwyku. "Miałam nawrót" Fot: Instagram/ilonamontana

Ilona Felicjańska od lat zmaga się z chorobą alkoholową. Kiedy postanowiła "pić odpowiedzialnie" zamiast zupełnie rzucić używkę - sytuacja znów się pogorszyła. 

Ilona Felicjańska jest jedną z bardziej kontrowersyjnych celebrytek. Kobieta od lat zmaga się z chorobą alkoholową, której nie ukrywa. Jakiś czas temu, szczęśliwa w związku z Paulem Montaną - postawiła na "odpowiedzialne picie" w miejsce porzucenia alkoholu zupełnie.

Ilona Felicjańska na nawrót choroby alkoholowej

To, niestety, nie zadziałało. Podczas gdy wokół szaleje koronawirus - Ilona Felicjańska ponownie znalazła się na odwyku. Tym razem naszło ją na filozofię. Poprawa jednak i tak jest - zamiast Świąt za kratkami, czekają ją Święta w innym, zamkniętym miejscu. 

Patrzę na nieszczęśliwych, smutnych i zagubionych ludzi. Krzyczących z żalu i bezsilności. Patrzę, słucham i płacze. Tylko tyle mogę. Parę słów. Kilka przytuleń. Czy to da im nadzieję? Nie wiem. Wiem, że mi da, bo ja jestem tylko uzależniona od alkoholu, miałam nawrót, szukałam pomocy, a w dobie obecnej kwarantanny mogłam przyjechać tylko tutaj. Nie wahałam się, bo już wiem, jak ważne jest ratować siebie! Nie cały świat - siebie, bo cały świat zaczyna się ode mnie. Czy żałuje? Nie, bo teraz jeszcze bardziej zrozumiałam, jaką jestem szczęściarą

- napisała obszernym liście, który ukazał się na łamach Plejady. 

Życzymy Ilonie zdrowia. Mamy nadzieję, że tym razem postawi na zupełne odrzucenie alkoholu, bo "picie odpowiedzialne" w przypadku alkoholików - nie istnieje. Zbyt łatwo przekroczyć cienką granicę braku rozsądku.

Liczymy, że mąż, o którym tak wiele ciepło mówi - poda jej w tej trudnej chwili pomocną dłoń.