18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Gwiazdy w thrillerze

Ostatni film Staraka. "Zwiastun tragedii" [WIDEO]

10.09.2019  15:05
Ostatani film Staraka - to będzie przebój kinowy?
Ostatani film Staraka - to będzie przebój kinowy? Fot: Facebook.com/Portalgwiazd.pl

Piotr Woźniak-Starak zginął tragicznie na Mazurach, a jego zwłoki odnaleziono w jeziorze Kisajno. Producent nie doczekał premiery swojego nowego filmu, który wkrótce ukaże się on w kinach. Czy thriller „Ukryta gra” będzie kinowym hitem?

Piotr Woźniak-Starak jako producent filmowy dał kinomanom takie hity jak „Big Love”, „Sztuka kochania” i „Bogowie”. Tymczasem do internetu trafił już zwiastun filmu „Ukryta gra”, którego reżyserem jest Łukasz Kośmicki. Za produkcję odpowiada Watchout Studio, które założył Piotr Woźniak-Starak.

Akcja filmu na rozgrywać się m.in. w Pałacu Kultury i Nauki w Warszawie na początku lat 60. i będzie to thriller szpiegowski. Obsada robi wrażenie, bo na ekranie zobaczymy takie gwiazdy jak Robert Więckiewicz, Bill Pullman, Lotte Verbeek oraz Aleksiej Sieriebriakow.  Premiera filmu zaplanowana jest na 8 listopada.

Czy zapowiada się kinowy przebój? Zwiastun filmu w godzinę po publikacji na YouTube tylko 14 wyświetleń i jeden komentarz.

To chyba zwiastun tragedii - pojawił się jak na razie jedyny komentarz pod zwiastunem filmu.
Bill Pullman wciela się w rolę Joshuy Mansky’ego, genialnego matematyka, który u szczytu kryzysu kubańskiego zostaje porwany przez amerykańskie tajne służby. Nadużywający alkoholu zapomniany geniusz ma wystąpić w szachowym pojedynku przeciwko sowieckiemu mistrzowi Gawryłowowi na międzynarodowym turnieju. Rywalizacja jest jednak tylko przykrywką dla szpiegowskiej rozgrywki. Kiedy sojusznicy okazują się wrogami i nie wiadomo, komu naprawdę ufać, Mansky musi wykonać decydujący ruch mający powstrzymać konflikt nuklearny – podaje NEXTFILMPL.

"Ukryta gra" - zwiastun filmu:

logo Tu się dzieje