18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Co za język! Aż uszy więdły!

Wpadka dziennikarza Polsatu. Soczysta "k***" na żywo

Wojciech Kozicki
04.10.2021  15:06
Michał Cholewiński i wpadka na żywo. Słownictwo jak spod monopolowego!
Michał Cholewiński i wpadka na żywo. Słownictwo jak spod monopolowego! Fot: Value Stock Images/East News

Pamiętacie słynny brudny stół w TVN i wpadkę Kamila Durczoka? Zapomnijcie, jest nowy HIT INTERNETU. Michał Cholewiński na antenie Polsat News powiedział „TO”, sądząc zapewne, że nie był na wizji. Czy jego dziennikarska kariera dobiegła właśnie końca?

Ależ wpadka! Dziennikarz Polsat News Michał Cholewiński, nieświadomy rozpoczęcia transmisji programu, siarczyście zaklął na wizji podczas rozmowy ze współprowadzącą. Czy ta wpadka przejdzie do historii? Z pewnością zajmie należne jej miejsce obok lamy z "Familiady" i relacji z wypadku pociągu („tory też były złe”).

Wpadka dziennikarz "Kur*a" w Polsat News

Podczas przerwy reklamowej dziennikarz rozmawiał ochoczo ze współprowadzącą Joanną Racewicz. Tak się rozkręcił, że nie zauważył, iż wrócił na antenę. Był bardzo zbulwersowany, że ponad połowa mieszkańców naszej planety nie została nadal zaszczepiona ani jedną dawką. Okrasił wypowiedz soczystym i siarczystym słowem „KUR*A”.

Tymczasem ponad połowa mieszkańców planety nie otrzymała jeszcze ani jednej dawki. Ku..a, to w kategoriach planety – wyrwało się Cholewińskiemu.

Joanna Racewicz uratowała sytuację i dyskretnie dała koledzie znać, że Polacy znów ich oglądali. Kto wie, co jeszcze padłoby z jego ust, gdyby nie czujna współprowadząca…

Wpadka w Polsat News. Przekleństwo na antenie [WIDEO]

logo Tu się dzieje