18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Wpadka w „Familiadzie”. Strasburger komentuje: „Przejdziesz do historii”

Redakcja
10.01.2018  09:50
Familiada
Familiada Fot: East News / Youtube.com / @teleMaras

Karol by tego lepiej nie wymyślił.

W teleturniejach trzeba popisać się nie tylko wiedzą i odpornością na stres, ale i refleksem. Właśnie dlatego droga do żenującej wpadki jest krótka, a jej efekty na długo pozostają w pamięci internautów.

Jak podaje se.pl, po raz kolejny świadkami konsternacji na twarzach uczestników programu byli widzowie „Familiady”.  Takich odpowiedzi nie spodziewał się nawet Karol Strasburger, który ze swobodnym słowotwórstwem miał już na antenie do czynienia niejednokrotnie.

W wyemitowanym ostatnio 2426 odcinku programu podchwytliwe okazało się pytanie o wyraz zakończony na „chód”.  Stojący „przy grzybku” chciał zabłysnąć przytomnością umysłu i kreatywnością, co niekoniecznie przełożyło się na opinie ankietowanych.

Familiada

Hasło „marszochód” wyraźnie zaskoczyło rozweseloną publiczność i samego Strasburgera, który zapowiedział, że odpowiedź pana Łukasza zapisze się na kartach historii.

Fajne! Fajne, fajne! Ładnie to wymyśliłeś! Przejdziesz do historii tym marszochodem - śmiał się Karol Strasburger. (Youtube.com / @teleMaras)

Rozbawienia nie ukrywali też pozostali uczestnicy programu, którzy o "marszochodzeniu" nie wiedzieli wiele. Gdy jednak nadeszła ich kolej, znalezienie słowa kończącego się na „chód” okazało się trudne do tego stopnia, że zaryzykowano odpowiedzią „Robin chód”

Zobacz, jak z pytaniem radzili sobie uczestnicy "Familiady":