18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Wielka gwiazda w masce

Wpadka w Mask Singer! Ujawnili kim jest Słońce!

25.04.2022  14:24
Tajemnica Mask Singer ujawniona - Słońce to Beata Kozidrak?
Tajemnica Mask Singer ujawniona - Słońce to Beata Kozidrak? Fot: ANNA KACZMARZ / DZIENNIK POLSKI / POLSKA PRESS/Polska Press/East

Program „Mask Singer” w TVN to totalny bal przebierańców. Uczestnicy noszą maski, a nawet jurorzy czasami udają kogoś kim w rzeczywistości nie są. Widzowie chcą jednak wiedzieć kto ukrywa się w kostiumach. Właśnie potwierdziły się wycieki mówiące kim jest Słońce…

Program „Mask Singer” znów zaskakuje. W weekend odpadł Kot, którym okazał się Marcin Miller z zespołu Boys. Wcześniej z programem pożegnali się już m.in. Ważka, Róża czy Prysznic, którymi okazali się kolejno Barbara Kurdej-Szatan, Dorota Gardias oraz Daniel Kuczaj. Teraz cała Polska zastanawia się kim jest Słońce. Okazuje się, że prawdopodobnie to… Beata Kozidrak!

Mask Singer. Kim jest Słońce?

Jurorzy programu również próbują odgadnąć kim jest Słońce. Katarzyna Cerekwicka, Katarzyna Skrzynecka, a nawet... Małgorzata Rozenek? Majka Jeżowska? Widzowie w komentarzach zwrócili jednak na drobną wpadkę produkcji programu. Momentami głos uczestniczki nie był zmodyfikowany. W kostiumie kryje się wokalistka zespołu Bajm?

W jednej z podpowiedzi zasugerowała, że wychodziła sobie drogę do sukcesu. Czyżby chodziło o piosenkę „Piechotą do lata”? Sądząc po ruchu scenicznym i możliwościach wokalnych, może to być Beata Kozidrak. Czy zaśpiewała piosenkę "Winna" Chylińskiej drwiąc z niedawnego wyroku za jazdę po pijaku?

W programie wciąż pozostali Bocian, Deszcz, Kogut i Słońce.

W przypadku Bociana najczęściej wymieniane są Anna Karwan oraz Cleo, jednak fani mają oczywiście wiele innych typów. Wśród pozostałych kandydatek, które mogą znajdować się pod maską, znalazły się m.in. Ewelina Lisowska, Ania Starmach czy Tatiana Okupnik. Z kolei jako Deszcz widzowie widzieliby Kasię Moś, Nataszę Urbańską, Joannę Liszowską, a nawet Patrycję Kazadi – spekuluje Pudelek.

Słońce zaśpiewało hit "Winna" Agnieszki Chylińskiej! | Mask Singer