18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Hop i cyc na wolności

Wpadka w teledysku disco polo. Pierś wyskoczyła... wielokrotnie!

Wojciech Kozicki
31.07.2020  09:49
Teledysk disco polo i pierś na wolności
Teledysk disco polo i pierś na wolności Fot: YouTube/Lemon Records

Disco polo to nie tyko skoczne przeboje i zabawne teksty. To przede wszystkim teledyski, w których występują piękne kobiety. Wielbiciele kobiecych wdzięków w jednym z nich dostrzegli rozpalający zmysły szczegół – aktorce wyskoczyła pierś! Wpadka czy zaplanowane działanie?

Zespół Redox to pierwsza liga disco polo, a utwór „Złotowłosa” to hit internetu. W gorącym teledysku na plaży pręży się piękna niewiasta w skąpym bikini. Seksowna blondynka odsłoniła jednak nieco za dużo. Jakim cudem operator kamery i reżyser nie zauważyli, że uroczy sutek wydostał się na wolność?

Na tropie sutka

Już w trzydziestej drugiej sekundzie widać, że małe co nieco za chwilę wyskoczy. Jednak szczegóły wychodzą na światło dzienne dopiero w dalszej części wideo. Wielka wpadka zaliczona, naga pierś wyłania się w drugiej minucie i dwudziestej trzeciej sekundzie! – emocjonuje się dziennikarz „Super Expressu”.

Co ciekawe, internauci wykazali się spostrzegawczością i odkryli, że wyzwolony sutek można dostrzec w klipie wiele razy. W których momentach dokładnie się pojawia? Tego już wam nie zdradzimy. Życzymy owocnych poszukiwań!

Redox – „Złotowłosa” i sutek na wolności - WIDEO

Zagłosuj

Uprawiasz masturbację?

Liczba głosów:

Czytaj także
Przeczytaj więcej