Szoking kasa aż rosół wrze!

Wraca "Taniec z gwiazdami". Słynny aktor i mega stawka!

Wojciech Kozicki
12.06.2022  10:06
Michał Mikołajczak w "Tańcu z gwiazdami". Szokująca stawka za odcinek
Michał Mikołajczak w "Tańcu z gwiazdami". Szokująca stawka za odcinek Fot: ADAM JANKOWSKI/REPORTER/East News

Polsat potwierdził, że  będzie nowa edycja programu „Taniec z gwiazdami”, a Pudelek ujawnia, że pojawi się w niej znany polski aktor. Pewnie nie wiecie kim jest Michał Mikołajczak, ale powinniście wiedzieć, że wyszarpał od Polsatu MEGA STAWKĘ!

Polsat zapowiada, że już jesienią wraca "Dancing with the Stars. Taniec z Gwiazdami". Nowa edycja programu, który doczekał się już 25 edycji, to oczywiście nowe gwiazdy i uczestnicy. Pudelek ujawnia, że na udział w programie zdecydował się w końcu serialowy amant Michał Mikołajczak. Podobno długo się opierał i rzucił Polsatowi zaporową stawkę, której stacja miała nie zapłacić. A jednak, za każdy odcinek Mikołajczak wytańczy kilkadziesiąt tysięcy złotych!

Nowy „Taniec z gwiazdami”. Mikołajczak i mega pieniądze za odcinek

Informator Pudelka ujawnił, że Michał Mikołajczak wynegocjował aż 20 tysięcy złotych za odcinek! Nie wiemy jeszcze z kim zatańczy, ani nawet kto zasiądzie w jury nowej edycji „Tańca z gwiazdami”. Pojawiły się jednak nowe informacje, że Polsat chce, aby w programie wziął udział Marcin Hakiel, a rozwodnik już skomentował te informacje.

Negocjowali z Mikołajczakiem ostro. Produkcji bardzo na Mikołajczaku zależało. On rzucił im zaporową stawkę, bo myślał, że i tak się nie zgodzą, ale się zgodzili – ujawnia informator Pudelka.

Michał Mikołajczak to aktor urodzony w 1986 roku w Czaplinku. Szybko odniósł sukces pojawiając się w takich produkcjach jak m.in. „Czas honoru: Powstanie”, „Usta usta”, „Teraz albo nigdy!”, „Prawo Agaty”, „Ojciec Mateusz”, „Miasto 44”, „Komisarz Alex”, „Pierwsza miłość”, „Underdog” i „365 dni”. Największą popularność zdobył jako kochliwy prawnik Dariusz Żbik w serialu „Na Wspólnej”.

W sezonie jesienno-zimowym 2019 został ambasadorem zegarków marki Boss. Zwyciężył w trzecim sezonie programu TVN Agent – Gwiazdy.

Kulisy Sławy Michała Mikołajczaka (UWAGA! TVN)

Czytaj także