18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Robi wrażenie

Wróżbita Maciej ZARABIA KROCIE? Znamy jego stawki

14.08.2022  17:34
Wróżbita Maciej zarabia krocie?
Wróżbita Maciej zarabia krocie? Fot: PIOTR KAMIONKA/REPORTER

Wróżbita Maciej nie może narzekać na swoje zarobki. Zaglądający w przyszłość celebryta finansowo radzi sobie naprawdę całkiem nieźle. Znamy jego stawki! Można pozazdrościć?

Wróżbita Maciej z całą pewnością pod wieloma względami zalicza się do tzn. osobowości telewizyjnych. Mężczyzna jest specjalistą od horoskopów i zaglądania w przyszłość, a ta umiejętność przynosi mu całkiem niezłe dochody! 

Wróżbita Maciej zarabia krocie

Maciej Skątrzek dzieli się z fanami przepowiedniami, dotyczącymi losów znanych polityków, Polski czy nawet działań wojennych na Ukrainie. Niedawno wróżbita wyznał również, że jest gejem i od 20 lat żyje w szczęśliwym związku z mężczyzną.

To wszystko okraszone jest całkiem pokaźnymi zarobkami. Za 15 min konsultacji wróżbita Maciej bierze 250 zł. Ponieważ jego usługi cieszą się popularnością, czasem na konsultację trzeba trochę poczekać. Jeśli ktoś chce takową bez wielodniowego oczekiwania, to musi za półgodzinną rozmowę zapłacić 1500 zł.

Jeżeli po konsultacji okaże się, że konieczny będzie rytuał odcinający od klątwy, uroku, czy złorzeczenia, wówczas trzeba dać jeszcze 650 zł. Rytuał wzmacniający finanse kosztuje 850 zł, a kolejne 850 trzeba dołożyć, jeśli wróżbita wykona rytuał wzmacniający uczucia.

Dodatkowe 850 zł to koszt, jaki musimy ponieść za rytuał wzmacniający zdrowie. Ten kosztowny cennik słynnego specjalisty od horoskopów ujawniła w rozmowie z Newsweekiem Monika Patrycja Patkowska, znana jako "szeptucha". Jak się okazuje nawet 14 milionów Polaków korzysta z tego typu usług regularnie!

Jeśli teraz myślicie o tym, co w Waszym życiu poszło nie tak, to nie jesteście sami.

Czytaj także