18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Czeka ją walka!

Wróżka o przyszłości Kozidrak: "wisielec w kartach"

03.01.2022  16:42
PRzyszłość Beaty Kozidrak. Co oznacza KARTA WISIELCA?
PRzyszłość Beaty Kozidrak. Co oznacza KARTA WISIELCA? Fot: WOJCIECH STROZYK/REPORTER/East News

Beata Kozidrak dochodzi do siebie po aferze, a Polsat przygarnął ją nawet na sylwestra. To jednak nie koniec jej kłopotów. Znana wróżka i numerolog  Agnieszka Skrzypczuk ujawnia, że karty tarota przepowiadają wokalistce Bajmu trudną przyszłość.

Co dalej z Beatą Kozidrak? Wydaje się, że gwiazda staje na nogi. Zagrała na Sylwestrze Szczęścia w Polsacie, a do tego odwołała się od rzekomo zbyt surowej kary za jazdą po pijanemu. Nad jej głową mogą zebrać się jednak znów czarne chmury. Jak czytamy w Super Expressie, wróżka Agnieszka Skrzypczuk zapytała  karty, co czeka wokalistkę Bajmu. 

Przyszłość Beaty Kozidrak. Wróżka ujawnia

Zdaniem Skrzypczuk, Beata Kozidrak może liczyć na duże pieniądze w 2022 roku, ale czeka ją też walka. Odbudowa wizerunku nie będzie taka prosta, bo wokalistka „ma w kartach wisielca”

Beata Kozidrak ma w kartach wisielca nad tym, co jest na najbliższy czas, czyli musi przeczekać burzę. Czas jest dla niej najlepszym lekarstwem. To mocna kobieta, która wie czego chce i musi przeczekać najgorszy moment. Jest w królowej mieczy, więc będzie o coś walczyć. Nie wiem, czy o dobre imię czy o majątki, ale karty pokazują, że będzie walczyć – ujawnia wróżka. („Super Express”)

Zdaniem tarocistki, jeśli Kozidrak mocno postara się o odzyskanie wizerunku, znów będzie na topie. Musi jednak wystrzegać się pokus, których nie zabraknie. Musi na nowo zrozumieć jak ważny jest dom i to co ma.

Pani Beata musi w to wszystko włożyć jeszcze sporo energii. Kuszą ją różne rzeczy, nie wiem, czy w kontekście nałogów diabełek ją ciągle kusi, ale ona sobie z tym poradzi. Myślę, że ten rok był dla niej taką lekcją. Chyba się trochę za bardzo wyluzowała. Karty pokazują, że na nowo musi zacząć cieszyć się domem, luksusem, tym co ją otacza – przewiduje wróżka Agnieszka Skrzypczuk. (Super Express)

Czy warto wierzyć Agnieszce Skrzypczuk? SE.pl przypomina, że przewidziała ona śmierć Krzysztofa Krawczyka!

Czytaj także