18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Będzie rozwód?

Wstrząsająca prawda o rozstaniu Zamachowskich wyszła na jaw

23.03.2021  13:58
Monika Zamachowska się rozwiedzie?
Monika Zamachowska się rozwiedzie? Fot: VIPHOTO/East News

Monika Zamachowska i jej mąż Zbigniew Zamachowski uchodzili za idealnie dobraną parę. Niestety, w ich relacji coś wyraźnie zaczęło się psuć. Teraz na jaw wychodzi prawda o rozstaniu celebrytów. 

Monika Zamachowska zdawała się nikogo na świecie nie kochać tak mocno, jak swojego męża. Jeszcze całkiem niedawno modliła się o niego, kiedy ten podupadł na zdrowiu. Teraz wygląda na to, że wszystko się zmieniło.

Ostatnio Zbigniew Zamachowski chorował na Covid-19. Nie chcąc zarazić wtedy małżonki - przebywał sam w swojej kawalerce. Teraz światem celebrytów wstrząsnęła wieść, że aktor wyprowadził się od żony na stałe. Monika Zamachowska nie potwierdza, ani nie zaprzecza, ale przyznaje, że jest u niej nie najlepiej.

Jest mi bardzo ciężko. Ale nie mogę i nie chcę o tym rozmawiać

- mówiła Monika Zamachowska w rozmowie z "Faktem", który poprosił ją o komentarz.

Monika Zamachowska znów się rozwiedzie?

Teraz na jaw wychodzi prawda o rozstaniu tej gwiazdorskiej pary. Jak się okazuje - Zbigniew Zamachowski owszem, zabrał swoje rzeczy i wyprowadził się od małżonki, ale to ona podjęła decyzję o zakończeniu ich relacji.

Podobno para zmagała się z kryzysem już od dłuższego czasu. Pandemia koronawirusa i przymusowa izolacja, oraz ograniczenie aktywności zawodowej - z całą pewnością dodatkowo odbiło się na nich negatywnie. O tym, że to właśnie Monika Zamachowska chciała się rozstać - donosi Plotek.

"24 godziny na dobę razem plus frustracje i popadanie w melancholijne nastroje przez Zbyszka z powodu braku pracy i milczącego telefonu były ostatnio ich codziennością. Był nieszczęśliwy. To było trudne dla obojga. Monika poczuła się zmęczona i wyeksploatowanaPoczuła, że wciąż to ona daje, a za mało dostaje" - twierdzi anonimowy informator serwisu.

(...) Kiedy sama chciała wsparcia, okazało się to niemożliwe. Zbyszek chce mieć przede wszystkim święty spokój i woli się zaszyć w swojej norze, niż rozmawiać o problemach. Monika uznała, że dobrze będzie, jeśli zrobią sobie przerwę na jakiś czas

- zdradza źródło Plotka.

Myślicie, że faktycznie tak to wyglądało? Jak do tej pory małżonkowie nie potwierdzili publicznie, że definitywnie się rozstali. Może jeszcze jest dla nich jakakolwiek szansa na wspólną drogę przez życie?

Czytaj także
Przeczytaj więcej