18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Media grzmią

Wstrząsający stan grobu Pawła Królikowskiego. Fani załamują ręce

16.06.2021  14:31
Grób Pawła Królikowskiego
Grób Pawła Królikowskiego Fot: Tomasz Zukowski/East News

Śmierć Pawła Królikowskiego na długo wstrząsnęła Polakami. Wszyscy uwielbialiśmy utalentowanego aktora, a jego odejście było ogromnym ciosem. Teraz media obiegają przerażające informacje o strasznym stanie jego grobu. Z czego wynika tak bolesny, zaniedbany widok?

Paweł Królikowski zmarł na początku pandemii koronawirusa. Uwielbiany przez widzów aktor od lat zmagał się z problemami natury neurologicznej i to one ostatecznie doprowadziły do jego śmierci. Na świecie pozostawił on żonę, Małgorzatę Ostrowską-Królikowską i gromadkę ich dzieci. Artystce znanej z serialu "Klan" trudno jest się odnaleźć w rzeczywistości bez swojego ukochanego.

Przede wszystkim w życiu Małgorzaty Ostrowskiej-Królikowskiej wciąż obecny jest smutek i żal. Chociaż aktorka stara się wrócić do normalnego życia - to nie jest łatwo. Zwłaszcza kiedy zmarłego męża wszystko jej przypomina.

"Wszystko mi go przypomina. Do tej pory wiszą w szafie jego ubrania. Jeszcze do niedawna na krześle leżała przerzucona przez oparcie jego kamizelka. W końcu oddałam ją jego ojcu. "Tata, weź tę kamizelkę i płaszcz" - poprosiłam. Ucieszył się, że ma rzeczy po ukochany synu. Czasem Marcyśka zakłada za obszerne na nią swetry Pawła, fajnie w nich wygląda. Nie potrafię rozstać się z jego rzeczami" - mówiła jakiś czas temu w 'Świecie kobiety" Małgorzata Ostrowska-Królikowska.

Być może to właśnie taka tęsknota i niemożność odnalezienia w się w nowym kształcie świata wpływa na to, w jakim stanie znajduje się grób aktora. Ostatnio media obiegły szokujące informacje na ten temat - fani są wstrząśnięci.

Zły stan grobu Pawła Królikowskiego

Paweł Królikowski odszedł już stosunkowo dawno temu, a jego mogiła wciąż nie nabrała estetycznego kształtu. Popularny aktor spoczął w Alei Zasłużonych na Powązkach Wojskowych w Warszawie - grób dalej wygląda tak, ja w dniu pogrzebu, tylko nadszarpnięty jest zębem czasu. Wydaje się, że zwłaszcza osoby znane, szybko zaczynają mieć na cmentarzach pomniki, przy których wyrazy szacunku mogą złożyć im stęsknieni fani.

"Super Express" odwiedził to miejsce i szczegółowo opisał, jak się obecnie prezentuje. Czytamy, że na usypanym z ziemi kopczyku uschły iglaste gałęzie. Taki sam los spotkał kwiaty, które co jakiś czas są wymieniane przez wdowę po aktorze Małgorzatę Ostrowską-Królikowską.

Zresztą żona jakiś czas temu deklarowała, że sprawi małżonkowi prawdziwy nagrobek - przeszkodą była jednak pandemia Covid-19. Teraz gdy liczba zachorowań spada w zawrotnym tempie - fani czekają na zmiany. Myślicie, że te faktycznie nadejdą? 

logo Tu się dzieje