18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Zaskoczeni?

Wyciekła WIELKA tajemnica gwiazdy TVN. Fani łapią się za głowy

16.04.2021  18:16
TVN: Tajemnica gwiazdy
TVN: Tajemnica gwiazdy Fot: Kamil Piklikiewicz/East News

Wyciekła wielka tajemnica Anity Werner, gwiazdy telewizji TVN. Do tej pory jedynie na ten temat spekulowano, teraz już wszystko jest jasne. Jesteście tak samo zaskoczeni jak większość fanów prezenterki?

Anita Werner od wielu lat pracuje w pocie czoła na rzecz telewizji TVN. Od zawsze mnóstwo osób zastanawiało się, ile wzrostu ma popularna prezenterka - wiadomo, że jest bardzo wysoka, ale nigdy nie padły konkretne liczby.

Można było odnieść wrażenie, że Anita Werner skrywa tę informację jako swój wielki sekret. Teraz prawda wyszła na jaw i wiemy już doskonale, ile mierzy najbardziej znana twarz telewizji TVN. Będziecie zaskoczeni!

Tajemnica gwiazdy TVN

Anita Werner jest kobietą bardzo wysoką - ma 182 cm wzrostu. Szczupła i wysoka dziennikarka, gdyby tylko chciała, mogłaby podbić świat mody.  20 lat temu dziennikarka grała z resztą w popularnym wówczas serialu emitowanym w Polsacie "Zostać miss". Nadawała się do tego bez dwóch zdań. Wtedy u jej boku wystąpiło mnóstwo wschodzących gwiazd aktorstwa: Agnieszka Włodarczyk, Małgorzata Socha, Aleksandra Nieśpielak czy Violetta Kołakowska.

Potem dzisiejsza gwiazda TVN zrezygnowała z aktorstwa i zajęła się dziennikarstwem. Teraz Anita Werner jest jedną z najbardziej znanych twarzy swojego miejsca pracy. Poza tym zajmuje się pisaniem książek i wykłada na Wydziale Dziennikarstwa, Informacji i Bibliologii Uniwersytetu Warszawskiego.

Od 2018 roku jej partnerem życiowym jest kolega po fachu Michał Kołodziejczyk. Nigdy nie przeszkadzała im różnica wzrostu. 

logo Tu się dzieje