18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

"J**any k**wiu, szma**arzu"

Wyciekła prywatna korespondencja Żyłów

18.07.2020  14:33
Wyciekła prywatna korespondencja Żyłów
Wyciekła prywatna korespondencja Żyłów Fot: Piotr Molecki/East News

Justyna Żyła i jej były mąż Piotr rozstali się w atmosferze skandalu. Mimo tego, że minęło tak dużo czasu, oni dalej nie potrafią znaleźć wspólnego języka. Prywatna korespondencja tej dwójki ujrzała światło dzienne i wprawiła Polaków w konsternację.

Justyna Żyła po rozwodzie z Piotrem rozkwitła i zaczęła robić karierę w mediach. Niestety, chociaż wydawało się, że para jakoś poradziła sobie z traumą rozwodu - nic bardziej mylnego.

Między Justyną Żyłą a jej byłym mężem aż iskrzy. Na światło dzienne wyszła prywatna korespondencja tej pary. Piotr Żyła wzburzony tym, że Justyna ponownie na oczach całej Polski wyrzuca z siebie żale na temat ich relacji, opublikował jej SMS-y na InstaStory.

Justyna Żyła i Piotr nie mogą się dogadać

Skoczek narciarski skasował je po godzinie, ale w internecie nic nie gnie, więc wciąż znana jest ich treść.

Taki obrałam sobie cel i choćby nie wiem co, to zabiję k*rwę. Nie będzie szmata moich dzieci dotykała. I mówię ci całkiem poważnie, możesz to traktować jako groźbę, która oczywiście wedle polskiego prawa jest karalna i możesz to zgłosić na policję, ale powtarzam, zabiję s*kę!

- czytamy w wiadomości rzekomo napisanej przez Justynę.

Piotr odpisał na to, że prosi o jeszcze więcej gróźb by nie nudziło się policji. Justyna Żyła wzburzyła się jeszcze mocniej.

J**any k**wiu, szmaciarzu, robiłam wszystko, żeby dzieciom ta sytuacja jak najmniej się udzieliła (...)

- odparowała Żyła.

Piotr Żyła zapewnia, że płaci alimenty i stara się kontaktować z dziećmi, ale prawo nie stoi po jego stronie. Do tego sugeruje, że jego była żona jest niesamowicie wobec niego agresywna.

Ileż można wysłuchiwać gróźb i obelg na swój temat. Troszkę wytrzymałem, ale mówię dość, chcecie prawdę proszę: przecież facet nie ma żadnych praw. Bo to zawsze on jest winny, a ona tylko dostaje wysokie alimenty i nie musi robić nic, ale to i tak jest jeszcze źle. Bo i tak musisz prosić żeby dostać dzieci i musisz czekać czy trafisz na dobry humor, czy nie pocałujesz klamki. A zamiast z dziećmi wyjedziesz z rozbitą szybą w aucie

- stwierdził Piotr.

Oczywiście, Justyna Żyła nie pozostawiła tego wszystkiego bez odpowiedzi. Wydała na Instagramie specjalnie, obszerne oświadczenie. 

Oświadczenie Justyny Żyły ws. korespondencji

Trzymacie czyjąś stronę w tym przykrym, rodzinnym konflikcie?

Przeczytaj więcej
Komentarze