18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Serce pęka

Wyjątkowo smutny dzień w życiu Moniki Olejnik

06.02.2022  18:57
Monika Olejnik przeżywa bardzo trudny dzień
Monika Olejnik przeżywa bardzo trudny dzień Fot: TRICOLORS/East News

Wyjątkowo smutny dzień w życiu Moniki Olejnik sprawia, że fanom dziennikarki dosłownie krwawią serca. Co takiego przytrafiło się gwieździe telewizji TVN?

Monika Olejnik od lat trzyma bardzo wysoki poziom dziennikarski. Niestety, w jej życiu nie zawsze jest kolorowo. Dziś nastał wyjątkowo smutny i przykry dla gwiazdy telewizji TVN dzień. 

Dokładnie rok temu odeszła ukochana mama Moniki Olejnik. Strata rodzica jest zawsze ogromny i trudnym do zniesienia bólem. Nic dziwnego, że prezenterka zmaga się dziś z głębokim smutkiem.

Monika Olejnik przeżywa bardzo smutny dzień

Monika Olejnik w rocznicę tego wyjątkowo przykrego wydarzenia postanowiła uczcić pamięć ukochanej matki, udając się na jej grób. Taka wizyta była dla niej zapewne wyjątkowo trudna.

Dokładnie rok temu na Instagramie Moniki Olejnik pojawiło się czarno-białe zdjęcie, na którym jako dziecko stoi obok swojej roześmianej matki. "Żegnaj, mamo" – napisała wtedy w poście. Oczywiście, jej fani współczuli gwieździe tak wtedy, jak i teraz.

Monikę Olejnik i jej mamę łączyły nie tylko więzy krwi, ale również wspólna, wielka pasja do mody. Kiedyś kobiety często wybierały się na wspólne zakupy. W takich dniach jak dzisiejszy dziennikarce z pewnością trudno się pozbierać.

Podczas pierwszej rocznicy śmierci mamy, Monika Olejnik udała się na jej grób, gdzie uporządkowała znicze, wymieniła wkłady i zapaliła światełko dla swojej ukochanej rodzicielki. Planeta składa jej wyrazy współczucia.