18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Wszystko czego dziś chcę, POLECIEĆ...

Wypadek Trojanowskiej na scenie. Groźny upadek! [WIDEO]

Wojciech Kozicki
26.07.2021  10:09
Trojanowska upadła na scenie. Wypadek na koncercie
Trojanowska upadła na scenie. Wypadek na koncercie Fot: PIOTR FOTEK/REPORTER/East News

Izabela Trojanowska UPADŁA! Dramatyczny wypadek na scenie podczas koncertu w ramach Wakacyjnej Trasy Dwójki. Widownia zamarła, publiczność wstrzymała oddech. Jak czuje się teraz gwiazda?

Izabela Trojanowska przeżyła wypadek na scenie. Koncert Wakacyjna Trasa Dwójki mógł skończyć się dla niej tragicznie, ponieważ podczas ukłonów dała niefortunny krok w tył. 66-latka potknęła się i po chwili uderzyła plecami o ziemię.

Trojanowska upadła na scenie. Szok na koncercie

Tancerki towarzyszące Trojanowskiej natychmiast ruszyły jej na pomoc, a kamery skierowano na publiczność. W oczach ludzi widać było PRZERAŻENIE!

Jak donosi Pomponik, na szczęście Trojanowskiej nic się nie stało i skończyło się jedynie na lekkim potłuczeniu. Pieśniarka bardzo szybko doszła do siebie za kulisami, a po godzinie znów pojawiła się na scenie. Tym razem zamiast butów na obcasie ubrała wygodne sportowe obuwie, a do tego wykonała utwór Anny Jantar "Radość najpiękniejszych lat".

Nie martwcie się, patrzę pod nogi – zapewniła Trojanowska.

Wypadek Trojanowskiej na scenie. Dramatyczny upadek gwiazdy [WIDEO]

Czytaj także
Przeczytaj więcej