18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Dramatyczne zdjęcie!

Wypadek gwiazdy TVP! "Częściowy Robocop, ale umysł sprawny"

06.09.2021  17:06
Opczowska z TVP miała wypadek! Wyobrażacie sobie bez niej "Pytanie na śniadanie"?
Opczowska z TVP miała wypadek! Wyobrażacie sobie bez niej "Pytanie na śniadanie"? Fot: Damian Klamka/East News

Gwiazda TVP uległa wypadkowi! Potwierdzono, że Małgorzata Opczowska, czyli prezenterka „Pytania na śniadanie” doznała bardzo poważnego urazu. Jaki jest obecnie jej stan zdrowia i co dokładnie się jej przytrafiło?

Dramat gwiazdy TVP, przeżyła groźny wypadek. Małgorzata Opczowska, czyli prezenterka „Pytania na śniadanie”, dwa tygodnie po ślubie uległa groźnemu urazowi i ma niesprawną nogę. Konieczne było założenie ortezy. Piękność z mediów publicznych opublikowała na Instagramie zdjęcie mrożące krew w żyłach.

Opczowska miała wypadek. Prowadząca "Pytanie na śniadanie" już nie pobiegnie?

Opczowska jakiś czas temu była dziennikarką TVP, ale gdy produkcja rozstała się z Marceliną Zawadzką oskarżoną w aferze skarbowej, przeniosła się do pasma śniadaniowego. Stworzyła lubiany i popularny duet z Łukaszem Nowickim. Pod koniec sierpnia wyszła za mąż, a wkrótce ze swoim ukochanym pojawiła się na imprezie Flesz Fashion Night

Gospodyni "Pytania na śniadanie" na długo może zapomnieć o chodzeniu w butach na wysokim obcasie. Opczowska napisała na Instagramie, że unieruchomienie nogi i orteza to efekt „biegania po kamieniach w szpilkach”.

Stylówka na najbliższe dni. Dziękuję za wszystkie miłe słowa i życzenia powrotu do zdrowia. Jestem wzruszona Waszą troską i spieszę z wyjaśnieniem. Bieganie w szpilkach po ogrodzie, w którym są kamienie odradzam. Raz źle postawiona noga i chrup w kostce. Będzie dobrze! Trzymajcie się zdrowo. Koledzy śmieją się, że wyglądam, jak z "Gwiezdnych wojen" albo taki częściowy RoboCop, ale ważne, że umysł sprawny - wyznała gwiazda TVP.

Wypadek gwiazdy TVP. Opczowska tragicznie zakończyła bieganie w szpilkach
Wypadek gwiazdy TVP. Opczowska tragicznie zakończyła bieganie w szpilkach Fot: Instagram
Wypadek gwiazdy TVP. Opczowska tragicznie zakończyła bieganie w szpilkach
Wypadek gwiazdy TVP. Opczowska tragicznie zakończyła bieganie w szpilkach Fot: Instagram