18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

chwile grozy

Wypadek samolotu. ROKSANA WĘGIEL NA POKŁADZIE

07.12.2021  11:17
Wypadek samolotu. Na pokładzie Roksana Węgiel
Wypadek samolotu. Na pokładzie Roksana Węgiel Fot: Mateusz Jagielski/East News

Chwile grozy na lotnisku Chopina w Warszawie. Wylatujący do Dubaju samolot linii Emirates zderzył się na płycie z pojazdem obsługi lotniska. Na pokładzie była polska wokalistka Roksana Węgiel.

Na lotnisku Chopina (Okęcie) w Warszawie doszlo do niebezpiecznego zdarzenia. Maszyna linii Emirates zderzyła się z pojazdem do odladzania lotniska. - Zatrzęsło mocno, odladzarka uderzyła w skrzydło. Było nerwowo. Na szczęście skończyło się na strachu - relacjonuje Roksana Węgiel.

Informację o niepokojącym zdarzeniu wokalistka podała na swoim Instagramie. Młoda gwiazdka miała wyruszyć właśnie na wakacje do Dubaju, wypadek na lotnisku nieco pokrzyżował jednak jej plany.

Zderzenie na lotnisku Chopina

Szczęśliwie ani Roksanie, ani żadnemu z pasażerów nie stała się krzywda. Wszyscy zostali jednak ewakuowani z samolotu i umieszczeni w hotelu, gdzie mieli spędzić noc. Ich lot został przesunięty na kolejny dzień.

Wszystko jest git! Nie martwcie się. Musieliśmy wczoraj opuścić samolot ze względu na zaistniałą sytuację. Spędziliśmy noc w hotelu i jak wszystko dobrze pójdzie, za chwilę wylatujemy, więc chill

- przekazała Roksana Węgiel na Instagramie. 

Z relacji na Instagramie Roksany Węgiel dowiadujemy się, że młodziutka gwiazdka dotarła już do Dubaju.