18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

To jest coś

Występ Ochmana wywołał skrajne emocje. "Idę do sądu!"

13.05.2022  21:31
Krystian Ochman wywołał wielkie emocje na Eurowizji
Krystian Ochman wywołał wielkie emocje na Eurowizji Fot: Paul Bergen/HOLLANDSE HOOGTE/East News

Krystian Ochman wywołał wielkie emocje na II półfinale Eurowizji. Polacy w końcu mogą być dumni z reprezentanta na wysokim poziomie artystycznym. W sieci natomiast zaroiło się od bardzo różnych komentarzy.

Wczorajszy wieczór obfitował w wielkie emocje. Krystian Ochman bez problemu wyszedł z II półfinały Eurowizji. Jak się okazuje jego artystyczna wizja spotkała się z bardzo różnymi komentarzami.

Krystian Ochman wywołał wielkie emocje

Internet dosłownie zapłonął. Polacy po raz pierwszy od wielu lat poczuli nie tylko smak sukcesu w półfinale, ale również emocje związane z realną nadzieją na wygraną. Od wczoraj nie cichną głosy wielu rezonujących emocji.

Krystian Ochman zaprezentował się tak dobrze, że znalazło to wyraz nawet w oficjalnym komentarzu na eurowizyjnym koncie na Facebooku. Jego muzyczne poczynania wymownie skomentowano. "Na co komu Andrea Bocelli, jeśli macie Ochmana!" - napisano.

Internauci rozpisywali się na temat Krystiana Ochmana. "Najlepszy wokalista półfinałów. Dalej Polska; Jeśli się nie zakwalifikuje, idę do sądu; Był wspaniały, ale jego oprawa była ruiną" - komentowali w czwartkowy wieczór.

Myślicie, że magiczny i zniewalający wokal Krystiana Ochmana faktycznie wyniesie nas na szczyt Eurowizyjnych triumfów?

logo Tu się dzieje