18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Polka podbija USA

Wywiad z Sarą James po finale Mam Talent. Tymi słowami wygrała

Wojciech Kozicki
14.09.2022  10:24
Wywiad z Sarą James po finale Mam Talent. Tymi słowami wygrała
Wywiad z Sarą James po finale Mam Talent. Tymi słowami wygrała Fot: John Salangsang/Shutterstock/Rex Features/East News

Sara James w amerykańskim „Mam Talent” i niesamowity występ z utworem „Running up that hill”. Czekamy na wyniki „America’s got talent”, chociaż wiemy, że Polka wygra. Tymczasem polskie wcielenie Beyonce i Whitney Houston udzieliło wywiadu TVP Info.

Sara James w amerykańskim „Mam Talent” oczarowała jury, a Simon Cowell wróży jej zwycięstwo i milion dolarów nagrody w „America’s got talent”. Polska wokalistka po występie w finale i zaśpiewaniu „Running up that hill” udzieliła wywiadu reporterce TVP Info. Jakie ma plany? Przede wszystkim „skupia się  na tym momencie, w którym jest”.

Sara James i finał "Mam Talent". Wywiad dla TVP Info

Jury amerykańskiego „Mam Talent” jest zachwycone 14-letnią Sarą James. Simon Cowell wróży jej sławę, a Howie Mandel twierdzi, że jest „utalentowaną perfekcjonistą”, która będzie grała koncerty w USA. Heidi Klum uważa ją za najlepszą wokalistę sezonu.

Sara James  w rozmowie z TVP udowodniła, że jest dojrzałą artystką i woda sodowa nie uderzyła jej do głowy.

Każdy z etapów był nową przygodą i nowym doświadczeniem. I każdy wymagał ode mnie jak najwięcej skupienia. Na razie zostaję tu, gdzie jestem, i myślę o jutrze; już nie mogę się doczekać – powiedziała Sara James po finale „Mam Talent” w USA.

Wyniki amerykańskiego „Mam Talent” poznamy w nocy ze środy na czwartek. Niezależnie od ilości głosów Sara James już wygrała amerykańską edycję „Mam Talent”.

Sara James i finał „Mam talent” - „Running up that hill”. Wygra! [WIDEO]