18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

co za upał!

Wyzwolona i rozchełstana Liszowska eksponuje biust. Nie za gorąco?

18.06.2021  13:35
Joanna Liszowska zapomniała bluzki. Świeci biustem na premierze spektaklu
Joanna Liszowska zapomniała bluzki. Świeci biustem na premierze spektaklu Fot: TRICOLORS/East News

Joanna Liszowska poczuła słońce i poczuła się jak w Hollywood. Niczym największe gwiazdy pozowała na ściance w bieliźnie, eksponując biust. Udana stylizacja?

Ufff jak gorąco! Żar leje się z nieba i dopadł polskie gwiazdy, które ochoczo zrzucają z siebie kolejne warstwy ubrań. Upał dał się we znaki jednej z lwic polskiego kina, albo raczej romansów i seriali – Joannie Liszowskiej.

celebrytka uwielbia szokować strojem, a gust ma dość specyficzny. Znana jest z eksperymentów, które później w plotkarskiej prasie omawiane są z wypiekami na polikach. Gdy barwna lwica wejdzie na czerwony dywan, nie sposób oczu od niej oderwać. Czy to dobrze? Nie nam oceniać. Fakty są takie, ze i tym razem zawojowała w walce o uwagę fotoreporterów.

Joanna Liszowska wypina biust na premierze

Aktorka pojawiła się na oficjalnej premierze "Siedem sekund wieczności" Teatru Polonia. W spektaklu gra główną rolę kobiecą, to samo chciała zrobić też na ściance, już po zejściu ze sceny. A że przy okazji chciała też być jak gwiazdy rodem z Hollywood, zrezygnowała z części garderoby i wyeksponowała bieliznę. Madonna z wielkim dekoltem pozowała dumnie do zdjęć, odziana jedynie w marynarkę i cielisty, koronkowy biustonosz. Ufff… aż zakręciło się w głowie od tego gorąca.

Joanna Liszowska w samym staniku na premierze
Joanna Liszowska w samym staniku na premierze