18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

"OBYŚ SRACZKI DOSTAŁ"

Wziął 2 MLN ZAPOMOGI OD PIS. Miuosh kupił sobie BMW

Emilia Waszczuk
18.01.2022  11:59
Miuosh wziął pieniądze od PiS i kupił BMW
Miuosh wziął pieniądze od PiS i kupił BMW Fot: Adam Burakowski/REPORTER

Raper Miuosh kpi z Polaków: wziąłem dwa miliony z waszych kieszeni i kupiłem sobie BMW. A tak potrzebował tych pieniędzy od PiS...

Pamiętacie jeszcze, jak ileś miesięcy temu, w czasach największego pandemicznego kryzysu, PiS obiecało wsparcie dla najbardziej poszkodowanych koronawirusem artystów? Szybko okazało się wtedy, że na największe pieniądze z Funduszu Kultury Wsparcia liczyć mogą nie ci, którzy ledwo wiążą koniec z końcem, a ci, którzy byli cwani, na co dzień opływają w kasę lub są w jakiś sposób powiązani z władzą. Wśród nich znalazł się "raper" Miłosz Borycki, znany szerzej jako Miuosh.

Miuosh przed pandemią głosił, że ma tyle kasy, że już nigdy nie będzie musiał brudzić sobie rąk robotą. Później przyszedł koronawirus, a on nagle cudownie zbiedniał i to do tego stopnia, że PiS dało mu dwa miliony złotych zapomogi z kieszeni podatników. Teraz wiadomo już, na co pieniądze te wydał. Bynajmniej nie na chleb czy opłacenie swoich pracowników. Sprawił sobie nowe, luksusowe auto.

Miuosh kupił za zapomogę od PiS luksusowe auto

Piotruś Pan polskiego show biznesu, wieczny chłopiec bawiący się w robienie muzyki, pochwalił się tym publicznie. Pod koniec 2021 roku kupił sobie lśniące i luksusowe BMW serii 8. Pan Miłosz i jego kumpel Ralph Kamiński mają przy tym zdaje się używanie i śmieszkują sobie na Tik Toku. Ten drugi zamieścił tam bowiem filmik z Miuoshem pochylonym nad bagażnikiem swej bmki.

Nagranie obiegło Polskę, a Polacy się wkurzyli. Nie trzeba długo szukać... i pod wideo i w innych serwisach społecznościowych aż roi się od epitetów. 

"Jak bardzo skurwisz się by sprzedać swą muzykę", "OBYŚ OBYŚ SRACZKI DOSTAŁ", "a potem będzie oświadczenie płacząc nagrywał na balkonie", "Ty ku*wa gnoju oddawaj pieniądze, jeb*ny frajer i beztalencie" - piszą komentujący. A my się jakoś nie dziwimy, że ponoszą ich emocje.