18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

KLAPA?

"You Can Dance" ZNIKA Z TVP2 PO PIERWSZYCH ODCINKACH

Emilia Waszczuk
29.09.2021  16:01
You Can Dance znika z TVP
You Can Dance znika z TVP Fot: VIPHOTO/East News

Niegdyś wielki hit, dziś problemy jeden za drugim. Już po pierwszych odcinkach "You Can Dance - Nowa Generacja" w Telewizji Polskiej, show zostaje BEZPOWROTNIE skasowane z ramówki TVP2. Cóż tu się zadziało?

Wokół programu głośno jest już od dawna, głównie ze względu na fakt, iż z TVN przeniósł się do telewizji publicznej, a wraz z nim w TVP pracę zaczął Augustin Egurrola. Gwiazdor nie widzi niczego złego w pracy dla stacji trudniącej się hejtem i propagandą, bo jego zdaniem rozrywki nie można łączyć z polityką. Biedaczek nie wiedział jednak, jak stresująca czeka go przeprawa.

Kultowy program w nowej odsłonie wystartował w TVP2 już 10 września. Widzowie mieli oglądać go co piątek od godziny 20, ale władze stacji szybko zmieniły godziny emisji. Show przeniosło się na godzinę 20.35, a to okazało się być kolejnym złym krokiem.

You Can Dance znika z TVP!

Klapa! - orzekli i postanowili... wyrzucić "You Can Dance - Nowa Generacja" z ramówki TVP2. Widzowie, którzy w najbliższy piątek zasiądą przed telewizorami, mogą się mocno zdziwić, tańców wywijańców nie zobaczą.

"You Can Dance - Nowa Generacja" nie znika jednak z TVP całkowicie. Od października emitowany ma być w niedziele o godzinie 17.15 na TVP1. Władze Telewizji Polskiej tłumaczą, że zmiany podyktowane są jednym prostym czynnikiem - chcą, by program mogły oglądać też dzieci. Ich zdaniem emisja w piątek wieczorem sprawiała, iż przed telewizorami nie mogły zasiadać całe rodziny, bo maluchy szły spać...

"You Can Dance - Nowa Generacja" jest propozycją stworzoną z myślą o całych rodzinach. Podjęliśmy decyzję o zmianie dnia i godziny emisji właśnie na prośbę rodzin, dla których dotychczasowa pora (emisja kończyła się po 22:20) uniemożliwiała wspólne oglądanie programu

- ogłosił prezes TVP Jacek Kurski.

Przyjmujecie to tłumaczenie? A może konkurencyjne stacje oferują widzom w piątkowe wieczory lepsze rozrywki?

Czytaj także
Przeczytaj więcej