18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Room tour po porodówce

Polska youtuberka relacjonowała swój poród! "Rozwarcie 4 cm!"

Wojciech Kozicki
15.05.2020  19:59
Nagranie wideo z porodu - youtuberka relacjonowała swoje rozwarcie
Nagranie wideo z porodu - youtuberka relacjonowała swoje rozwarcie Fot: YouTube/Andziaks

Polscy youtuberzy przekraczają kolejne granice w pokazywaniu swojej prywatności. Tego się mogliśmy spodziewać, musiało do tego w końcu dojść… youtuberka pokazała relację z porodu. Czy informowanie widzów o swoim rozwarciu i przebiciu pęcherza płodowego to już za wiele?

Youtuberka Andziaks, czyli Angelika Zając, praktycznie była w ciąży ze swoimi subskrybentami i fanami na Instagramie. W końcu doszło do rozwiązania i internetowa gwiazda urodziła w prywatnym szpitalu, którego nazwę wielokrotnie powtórzyła.

Film z porodu - relacja youtuberki

Widzowie mogli ten wyjątkowy dzień przeżyć razem z Angeliką. Jej partner nagrywał wszystko od wyjazdu z domu do ostatniego parcia, opisując wszystko ze szczegółami. Mieliśmy więc „room tour” po porodówce, zobaczyliśmy specjalne banany z dedykacją, usłyszeliśmy wyznania spod prysznica i dowiedzieliśmy się kiedy „rozwarcie wyniosło 4 centymetry”

Angelika siedzi pod prysznicem na stołku, oblewa się wodą i płacze. Rozwarcie cztery centymetry - opisywał wszystko partner Angeliki.

Przebicie pęcherza! Jeszcze 9 centymetrow i rodzimy! – relacjonowała Andziaks.

Okazuje się, że jej partner marzy o piątce dzieci. Czekają nas w takim razie kolejne relacje z porodówek? A może Angelika zapoczątkuje nowy trend w polskim internecie? Zobaczymy co się z tego urodzi...

Youtuberka i film z porodu [WIDEO]