18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Idzie mu śpiewająco!

Z czego żyje Rynkowski? Nowy biznes

Wojciech Kozicki
16.09.2022  20:39
Z czego żyje Ryszard Rynkowski? Nowy biznes gwiazdy
Z czego żyje Ryszard Rynkowski? Nowy biznes gwiazdy Fot: Tadeusz Wypych/REPORTER/East News

Ryszard Rynkowski to wielka kariera, świetne teksty piosenek i przeboje takie jak „Szczęśliwej drogi już czas", „Wypijmy za błędy”, „Bananowy song” i "Dziewczyny lubią brąz". Nastał jednak trudny czas, a z muzyki nie ma pieniędzy. Z czego żyje dziś były wokalista zespołu Vox?

Ryszard Rynkowski to żywa legenda polskiej muzyki rozrywkowej. Jednak ostatnie lata to dla niego zmierzch kariery. Pandemia, koncertów za wiele nie gra, a w 2016 roku wybuchł skandal, gdy artysta przytknął sobie do skroni naładowaną broń i groził rodzinie, że popełni samobójstwo. Został oskarżony o nielegalne posiadanie ostrej amunicji i trafił do szpitala psychiatrycznego. Pieniędzy za wiele nie ma, więc prosił fanów o sfinansowanie jego jubileuszu. Z czego więc dzisiaj utrzymuje się Ryszard Rynkowski?

Ryszard Rynkowski i regeneracja tkanek. Muzyka i medycyna

Muzyka nie jest już głównym źródłem utrzymania 71-letniego Ryszarda Rynkowskiego. Jak przypomina Wirtualna Polska, jego finansowym zabezpieczeniem na przyszłość jest prywatna klinika w Brodnicy, w województwie kujawsko-pomorskim. Artysta miał nawet prowadzić rozmowy z Narodowym Funduszem Zdrowia i samodzielnie wybierał sprzęt rehabilitacyjny na branżowych targach. Niesie pomoc w regeneracji uszkodzonych tkanek m.in. poprzez terapię osoczem bogatopłytkowym.

Wspólnie z żoną założyliśmy nowoczesne centrum, w którym leczą się ludzie z chorym kręgosłupem i po urazach kończyn – wyznał Rynkowski w 2018 roku.

Jak wyjaśnia Super Express, wspólnikiem Rynkowskiego jest firma Novamed, czyli dystrybutor sprzętu medycznego. Podobno w klinice Rynkowskiego leczą się gwiazdy polskiego sportu, korzystając z dobroci ortopedii regeneracyjnej.

W ofercie są także ćwiczenia w kombinezonie Therasuit - tworzonym lata temu dla astronautów, których czekały długie loty w przestrzeni kosmicznej. Teraz służy do zwalczania negatywnych efektów braku ruchu i obniżonej siły mięśniowej – pisze Super Express.

Ryszard Rynkowski - Za Mlodzi, Za Starzy [Official Music Video]

Czytaj także