18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Długo w ringu z nią nie pociągnie!

Wiemy z kim zmierzy się Linkiewicz na Fame MMA

Wojciech Kozicki
13.03.2021  14:27
Kamiszka rozklepie Linkiewicz jak schabowe w niedzielę?
Kamiszka rozklepie Linkiewicz jak schabowe w niedzielę? Fot: Mateusz Jagielski/East News

Wiemy, że czekaliście na tę wiadomość, nie mogliście jeść i spać, organizowaliście w oczekiwaniu nocne czuwania przed ekranami… ale jest! Wreszcie wiemy z kim zmierzy się Marta Linkimaster Linkiewicz na Fame MMA.

Marta Linkiewicz ewoluuje. Schudła, przypakowała, prawie zrobiła prawo jazdy, opowiedziała prawdę o  wizycie z autokarze raperów, a do tego czeka ją kolejna walka na Fame MMA. Kto będzie jej rywalką? Wszystko stało się jasne, ale nie będzie to łatwy pojedynek.

Walka Linkiewicz na Fame MMA 10

Gdyby Marta Linkiewicz walczyła np. z Marcinem Najmanem, martwiłaby się jedynie, by nie zrobił sobie bidulek krzywdy w rączkę podczas odklepywania. Niestety, czeka ją poważna walka o mistrzowski pas federacji. W oktagonie będzie chciała przemeblować jej twarz Kamila "Kamiszka" Wybrańczyk.

Dla Linkiewicz może to być trudniejsze zadanie, niż spotkanie z członkami zespołu Rae Sremmurd. Kamiszka ćwiczy pod okiem mistrza, bo to przecież partnerka Artura Szpilki. Pokazała, że śmiercionośna z niej maszyna bojowa, gdy pod jej ciosami na Fame MMA 9 padła Kamila "Zusje" Smogulecka.

Doświadczenie w walce Linkiewicz - Kamiszka będzie zdecydowanie po stronie tej pierwszej, która w Fame MMA stoczyła już cztery pojedynki. Jej bilans to 3 zwycięstwa i 1 porażka. Linkiewicz wygrywała z Moniką "Esmeraldą" Godlewską, potem przegrała z Anielą "Lil Masti" Bogusz i pokonała Kamilę "Zusję" Smogulecką oraz Martę "Martirenti" Rentel – przypomina radiozet.pl.

Zapewne już nie możecie się doczekać, ale mamy złą wiadomość. Czekają was miesiące oczekiwania, bo walka Linkiewicz-Kamiszka odbędzie się dopiero na Fame MMA 10 w maju 2021 roku. Wiemy, będzie ciężko czekać, to ważne wydarzenie dla każdego Polaka, ale na pocieszenie możecie przypomnieć sobie walkę Linkiewicz-Godlewska i do maja żyć wspomnieniami.