18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Koniec miłości

ZDRADA powodem rozwodu Cichopek? TVP huczy od plotek

15.03.2022  17:09
ZDRADA w małżeństwie Kasi Cichopek?
ZDRADA w małżeństwie Kasi Cichopek? Fot: Piotr Molecki/East News

Kasia Cichopek i Marin Hakiel przeżyli piękną historię miłosną. Teraz jednak łączy już ich tylko majątek, dzieci i wspomnienia. Małżeństwo dobiega końca, a w TVP huczy od plotek na temat tego, dlaczego to się w ogóle wydarzyło.

Kasia Cichopek i Marcin Hakiel byli zgodnym małżeństwem prawie 20 lat, ale to już historia. Para zdecydowała się zakończyć swoją relację i nie mówią na ten temat nic więcej. Oficjalnie nie wiadomo, czemu miłość się zakończyła.

Nieoficjalnie jednak całe TVP huczy od plotek. O tym, że para zamierza się rozstać, nie wiedzieli do tej pory nawet jej najbliżsi znajomi. Cała Polska pozostaje w zgodnym stanie szoku. Przecież to miała być bajka, która się nie skończy!

ZDRADA w małżeństwie Kasi Cichopek?

Według pogłosek, które krążą po korytarzach TVP, w związku pary pojawił się... ktoś trzeci. Czy to właśnie zdrada zakończyła tę wspaniałą bajkę, która rozpoczęła się dawno temu w Tańcu z Gwiazdami?

Znajomi Kasi z pracy w rozmowie z Pomponikiem donoszą, że Cichopek rozstaje się z mężem przez romans. To właśnie Marcin Hakiel miał skierować swoje serce w stronę kogoś nowego.

Jakiś czas temu coś zaczęło się zmieniać. Kasia posmutniała, zniknęła wesoła energia i pojawiła się melancholia. Z kolei Marcin - wręcz odwrotnie. Zaczął dbać o siebie, schudł, zmienił wygląd, fryzurę, a nawet styl ubierania na bardziej młodzieżowy. Zaczął też bywać w stołecznych, modnych lokalach, ale... bez żony

- powiedział portalowi pracownik TVP.

"Hakiel wyraźnie zmienił styl i zachowanie, co wyglądało na klasyczny kryzys wieku średniego. Po jakimś czasie jednak jego zachowanie stało się tak dziwne, że zaczęto przypuszczać, iż zmienia się dla kogoś" - mówi znajomy Kasi. Pozostaje serdecznie współczuć, zwłaszcza dzieciom, które z pewnością najbardziej przeżyją rozwód swoich rodziców.

logo Tu się dzieje