18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

się zagotowało

ŻONA POSŁA PIS CAŁA GOŁA! Pręży cnoty niewieście na kanapie

06.09.2021  08:44
Żona ministra PiS pręży się nago i eksponuje swe "cnoty niewieście"
Żona ministra PiS pręży się nago i eksponuje swe "cnoty niewieście" Fot: Michal Wozniak/East News, Marianna Schreiber/Instagram/Printscreen

Żona jednego z ministrów PiS postanowiła pokazać partii, czym są prawdziwe cnoty niewieście? Marianna Schreiber pozuje zupełnie nago, grając na nosie małżonkowi i jego kumplom.

W PiS musi się gotować, wszak tak nie przystoi! Nie dość, że żona jednego z posłów brata się właśnie ze znienawidzoną stacją telewizyjną TVN i bierze udział w show "Top Model", to jeszcze teraz pozuje ZUPEŁNIE NAGO i chwali się tym w sieci. Marianna Schreiber zdecydowanie nie odebrała lekcji cnót niewieścich, na jakich tak zależy partii i jej pierwszemu edukatorowi Przemysławowi Czarnkowi.

Przypomnijmy - według wierzeń i przekonań panów z partii rządzącej, kobiety powinny przede wszystkim oddawać się tworzeniu rodzin, rodzeniu dzieci i karnemu patriarchalnemu pożyciu małżeńskiemu. Dopiero później mogą zacząć myśleć o jakiejkolwiek karierze, ale żeby tak zrzucać ciuszki i bratać się z wrogiem? To niedopuszczalne!

Marianna Schreiber nago

Tymczasem Marianna Schreiber - żona ministra PiS Łukasza Schreibera - zgłosiła się do programu "Top Model", wyznała, że zawsze chciała zostać modelką, a jej największym problemem w życiu jest konserwatywny małżonek, co to na niewiele jej pozwala. Zdaje się, że polityk zupełnie już stracił kontrolę nad partnerką (ojoj!), bo jej ostatnia fotka na Instagramie zdecydowanie nie idzie w parze z katolickimi i prawicowymi poglądami.

Marianna Schreiber w mediach społecznościowych opublikowała bowiem zdjęcie, które rozpalić może w panu Łukaszu ogień... pożądania albo wściekłości. Kobieta pręży się jak ją Pan Bóg stworzył, nagutka i wyzwolona na kanapie. Oj musiało się zagotować.

Podoba Wam się nowa, artystyczna fotka pani Joanny? Czy odwaga i ciało zaprowadzą ją na szczyty świata modelek, a może doprowadzą przed sąd, by dokonać kolejnego obrazoburczego aktu, czyli rozwodu?