18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Dramat

Zaginęła gwiazda Projekt Lady. Policja prosi o pomoc

16.07.2020  15:24
Zaginęła gwiazda Projekt Lady. Policja prosi o pomoc
Zaginęła gwiazda Projekt Lady. Policja prosi o pomoc Fot: Facebook

Zaginęła gwiazda Projekt Lady - Laura Wawrzynowicz. Życie i zdrowie 20-latki jest poważnie zagrożone. Policja prosi rodaków o pomoc.

Projekt Lady dawał zbuntowanym dziewczynom szansę na poprawę jakości swojego życia, a nawet na karierę w show biznesie. Niestety, czasem popularności stawała się dla uczestniczek zbyt przytłaczająca.

Aktualnie wszyscy, którzy pracują przy programie Projekt Lady, wstrzymują oddech. Zaginęła bowiem uczestniczka jego 4. edycji, Laura Wawrzynowicz. Dziewczyna od 26 czerwca nie daje znaku życia.

Zaginęła gwiazda Projekt Lady

Milczy jej telefon, a bliscy odchodzą od zmysłów. Dziewczyny intensywnie szuka policja, jak na razie bez skutku, dlatego zwróciła się ona o pomoc do obywateli. 

Stan zdrowia i życia Laury jest zagrożony! Prosimy w imieniu Rodziny o uwagę i przekazywanie najdrobniejszych szczegółów, mogących ustalić miejsce przebywania Laury. Według ustaleń Rodziny 22 czerwca ostatni raz płaciła kartą za drobne zakupy na Warszawskim Targówku

- czytamy na profilu Zaginieni przed laty.

Laura w chwili zaginięcia ubrana była w spodnie dresowe, T-shirt, białe buty marki Guess. Znakami szczególnymi zaginionej są liczne tatuaże: napis, wyraz, cyfra, motyl, kwiat. 

Osoby, które mają jakieś informacje o miejscu pobytu Laury proszone są o kontakt z policją pod numerem 112. Wszyscy trzymamy kciuki, że 20-latka odnajdzie się cała i zdrowa.