18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Tajemna energia kontra epidemia

Zamachowska ma sposób na koronawirusa

Wojciech Kozicki
13.03.2020  10:11
Energia i magia to szczepionka na koronawirusa?
Energia i magia to szczepionka na koronawirusa? Fot: VIPHOTO/East News

Koronawirus w Polsce atakuje, aktualna sytuacja jest dramatyczna. Lekarstwo i szczepionka na koronawirusa nie istnieją, ale niektórzy wiedzą jak poradzić sobie z SARS-CoV-2. Monika Zamachowska w internecie ogłosiła, jak uchronić się przed zakażeniem COVID-19?

Zakażenie koronawirusem w Polsce to realne zagrożenie. Tymczasem pewna Amerykanka ogłosiła, że odkryła metodę leczenia koronawirusa i wyleczyła się samodzielnie w domu z COVID-19. W Polsce Rafał Brzozowski na Facebooku apelował, by walczyć z epidemią za pomocą muzyki. Tomasz Terlikowski natomiast każe chodzić do kościoła, bo i tak umrzemy. Tymczasem Monika Zachowska wie, jak uniknąć zakażenia SARS-CoV-2 domowym sposobem. Wystarczy dostęp do internetu.

Koronawirus i ręce, które leczą

Była gwiazda TVP2 radzi, by skorzystać ze strony internetowej Zbigniewa Nowaka, czyli cudotwórcy, który lata temu hipnotyzował wodę przez ekrany telewizorów i ma „ręce, które leczą”. Zdaniem Zamachowskiej, jego witryna w sieci zapewnia ochronną energię ezoteryczną.

Wiem, że bardzo się martwicie. Sama jestem załamana zamknięciem szkół, odwołaniem premiery teatralnej męża, moich spotkań operowych. Niestety wygląda na to, że musimy wytrzymać. Myjcie ręce. Dezynfekujące przedmioty, których dotykacie, szczególnie metalowe. A potem wejdźcie na Zbigniewa Nowaka i skorzystajcie z przekazu energetycznego. Przyjaźnię się ze Zbyszkiem Nowakiem od 25 lat. Wiele razy uchronił mnie przed chorobą, również przed atakiem paniki. Wierzę w energię i dobroczynny efekt jej działania - napisała Monika Zamachowska na Instagramie.

Fani Zamachowskiej chyba nie są gotowi, by powierzyć swoje bezpieczeństwo Nowakowi, którego pod postem nazywają nawet szarlatanem. Użytkowniczka o nicku ozieblowdka napisała, że jej ojciec był wieloletnim pacjentem Nowaka, ale jego energia mu nie pomogła i zmarł.

Zbigniew Nowak energetyzuje wodę przez telewizor:

Czytaj także
Przeczytaj więcej