18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Tej kasy w filiżance nie zmieści

Ujawnili zarobki Wiśniewskiego. Bogaty bankrut!

Wojciech Kozicki
13.09.2022  12:13
Ile zarabia Michał Wiśniewski? Super Express ujawnia jego zarobki w Ich Troje
Ile zarabia Michał Wiśniewski? Super Express ujawnia jego zarobki w Ich Troje Fot: Wojciech Olkusnik/East News

Ile za koncerty zarabia Michał Wiśniewski? „Super Express” ujawnia zarobki wokalisty Ich Troje. Nie są to honoraria jak za czasów „Powiedz” i „Razem a jednak osobno”, lecz i tak niektórzy Polacy przez całe życie nie zobaczą takich pieniędzy.

Huuu.. huu… huuu – huczy bieda w Polsce, a tymczasem Michał Wiśniewski wychodzi na prostą i ma coraz większe zarobki. Ile zarabia za koncerty czerwonowłosy pieśniarz? Super Express ujawnia, że wokalista Ich Troje obecnie za koncert z zespołem zgarnia 30 tysięcy złotych, a gdy daje występ solowy inkasuje 15 tys. złotych. Portal obliczył, że Wiśniewski od wiosny zagrał 25 koncertów, a do tego Polsat zorganizował jego jubileusz. Co więcej, TVP zapraszała na serię imprez "Wakacyjna Trasa Dwójki". Ile więc zarobił w 2022 roku Michał Wiśniewski?

Zarobki Wiśniewskiego. Od milionera z Ich Troje do bankruta z filiżanką

„Super Express” prześwietla zarobki Michała Wiśniewskiego i twierdzi, że lider Ich Troje w tym roku na samym śpiewaniu zarobił niemal 700 tys. zł. Dodatkowo zarabia m.in. w reklamach oraz jako juror w programie „Twoja twarz brzmi znajomo”.

Oczywiście finansowo jego obecny status nie umywa się do dawnych czasów, gdy zgromadził na koncie ponad 40 mln złotych, które w epicki sposób roztrwonił. Imprezy, rozwody, śluby, hazard i alkohol wessały jego pieniądze niczym czarna dziura aż w końcu musiał ogłosić bankructwo. Mając na koncie takie przeboje Ich Troje jak „Keine Grenzen”, „A wszystko to..(bo ciebie kocham)”, „Powiedz”, „Razem a jednak osobno”, „Zawsze z tobą chciałbym być” i „Tango straconych” wylądował na dnie bez grosza przy duszy.

Nagle wszyscy zerwali kontrakty, nikt nie chciał ze mną współpracować, banki zaczęły wypowiadać mi kredyty, nie mogłem mieć własnego konta. Już nawet nie wiedziałem, ile ja jestem winien i komu. Ja już byłem w ciężkiej depresji – wspomina Michał Wiśniewski w wywiadach.

Ich Troje - Powiedz [WIDEO]

Czytaj także