18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

A Polacy harują za miskę ryżu...

Ile zarabiają gwiazdy TVP? Decyzja sądu i afera!

Wojciech Kozicki
04.02.2021  12:32
Ile zarabiają gwiazdy TVP? Klarenbach i Holecka wkrótce będą zmuszeni przed sąd do ujawnienia zarobków?
Ile zarabiają gwiazdy TVP? Klarenbach i Holecka wkrótce będą zmuszeni przed sąd do ujawnienia zarobków? Fot: STANISLAW KOWALCZUK/East News

Ile zarabia się w TVP i jakie są zarobki prezenterów takich jak Jarosław Jakimowicz, Michał Rachoń, Magdalena Ogórek, Danuta Holecka czy Michał Adamczyk? Telewizja Polska, zgodnie z wyrokiem sądu, musi opublikować dane o zarobkach pracowników. Jednak już teraz wiadomo, że prezes TVP Jacek Kurski potrafi sypnąć złotem.

Jakie są zarobki w TVP? Może z tego wyniknąć niezła afera, bo Polacy prawdopodobnie wkrótce nagle zobaczą, ile z ich pieniędzy dostają gwiazdy Telewizji Polskiej. Media przypominają, że w grudniu zapadł wyrok sądu i prezes Jacek Kurski powinien podać do wiadomości publicznej wysokość zarobków swoich pracowników.

Zarobki i pieniądze w TVP. Klarenbach, Holecka, Jakimowicz, Ogórek, Rachoń

Migają się od wyroku, a tymczasem dane o zarobkach w TVP już wyciekły. Jak podają Pudelek i Dziennik Gazeta Prawna, anonimowe źródła doniosły, że Danuta Holecka i Michał Adamczyk dostają ponad 40 tysięcy złotych miesięcznie. Tajemniczy informator wypaplał też mediom, ile zarabia Jarosław Jakimowicz oraz ile miesięcznie w TVP Info zarabia Magdalena Ogórek. Dla porównania, według sprawozdania finansowego stacji Telewizji Polskiej za 2018 rok, zarobki zwykłych dziennikarzy w TVP wynosiły od 7 do 12 tys. złotych.Warto też przypomnieć, że gdy gwiazdy TVP zarabiają po kilkadziesiąt tysięcy złotych miesięcznie, PiS zdecydowało, że pensje Polaków zostaną OBNIŻONE.

Czy TVP ujawnia ile płaci gwiazdom? Nic na to nie wskazuje, bo zasłania się ochroną danych osobowych. Wiadomo również, że wyroki sądu nie wszystkich w naszym kraju obowiązują.

Opozycja rzuciła się na TVP jak rekiny, które poczuły krew. W styczniu 2020 r. poseł KO Adam Szłapka zapytał m.in. o wynagrodzenia dla zarządu, dziennikarzy TVP prowadzących główne serwisy informacyjne czy koszty organizacji telewizyjnego "Sylwestra marzeń". Odpowiedzi oczywiście nie otrzymał, ale pewnie będzie uparcie drążył dalej.

Według Dziennika Gazety Prawnej w 2017 roku Adrian Klarenbach miesięcznie zarabiał ok. 30 tys. zł, zaś Michał Rachoń ok. 25 tys. zł – pisze Pudelek.pl

Gwałciciel i morderca w TVP? Grochola szokuje

To może być kolejna afera, która grzmotnie w TVP. Niedawno wizerunek mógł zostać nadszarpnięty przez aferę z Jarosławem Jakimowiczem i gwałtem na uczestniczce konkursu Miss Generation. Na tym jednak nie koniec, bo kilka dni temu pisarka Katarzyna Grochola ujawniła kto pracuje w TVP – morderca kota i gwałciciel

Zarobki gwiazd w TVP podawane przez media:

  • Michał Rachoń - ok. 25 tys. złotych
  • Danuta Holecka - ponad 40 tys. złotych
  • Adrian Klarenbach - 30 tys. złotych
  • Michał Adamczyk - 40 tys. złotych
  • Jarosław Jakimowicz - ok. 18 tys. złotych
  • Magdalena Ogórek - ok. 600 tys. złotych rocznie

logo Tu się dzieje