18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Odważnie?

Zaskakująca metamorfoza Roxie Węgiel! 17-latka zaszalała

11.08.2022  10:27
Roxie Węgiel przeszła metamorfozę!
Roxie Węgiel przeszła metamorfozę! Fot: Pawel Wodzynski/East News

Roxie Węgiel zaszalała i postanowiła poeksperymentować ze swoim wyglądem. 17-latka wygląda tak dorośle, że bardziej się już chyba nie da! Podoba Wam się w takiej nowej odsłonie?

Roksana Węgiel wyraźnie ma już wyraźnie dość bycia dziecięcą gwiazdą i chce stać się dorosłą kobietą. Nie wszystkim fanom się to podoba - wielu z nich twierdzi, że dziewczynka powinna nieco zwolnić. Piosenkarka nic sobie z tego nie robi i wciąż dalej idzie w stronę spraw przeznaczonych dla osób starszych.

Roxie w swojej karierze zawodowej wydała już bardzo dorosłą płytę. Nie zapominajmy, że dziewczyna ma już 17 lat i za rok będzie mogła oficjalnie robić, na co tylko ma ochotę. Na razie poddaje swój wizerunek metamorfozom zgodnym z własnym upodobaniem.

Roxie Węgiel przeszła metamorfozę!

Aktualnie 17-latka eksperymentuje ze swoim wyglądem. Młodość ma to do siebie, że musi się wyszumieć i po zachowaniu Roxie Węgiel bardzo mocno widać tę prawidłowość! Tym razem piosenkarka pochwaliła się odmienioną fryzurą. Internauci pieją z zachwytu?

Roksana Węgiel mocno rozjaśniła włosy i pochwaliła się efektem na Instagramie. Teraz jest jasną blondynką - każdy stylista przyznałby, że ten kolor włosów do niej pasuje! Fani młodej artystki nie szczędzili jej komplementów. "Najpiękniejsza", "Najcudowniejsza", "Jaka śliczna", "Ideał", "Promieniejesz" - rozpływali się w komentarzach. 

Nie da się też ukryć, że w nowej odsłonie dziewczyna wygląda już naprawdę na dorosłą kobietę. Myślicie, że to przyspieszone dojrzewanie kiedyś odbije się na niej nie tak, jakby tego chciała?

Miejmy nadzieję, że nie!