18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Odważnie?

Zaskakująca metamorfoza Roxie Węgiel! 17-latka zaszalała

11.08.2022  10:27
Roxie Węgiel przeszła metamorfozę!
Roxie Węgiel przeszła metamorfozę! Fot: Pawel Wodzynski/East News

Roxie Węgiel zaszalała i postanowiła poeksperymentować ze swoim wyglądem. 17-latka wygląda tak dorośle, że bardziej się już chyba nie da! Podoba Wam się w takiej nowej odsłonie?

Roksana Węgiel wyraźnie ma już wyraźnie dość bycia dziecięcą gwiazdą i chce stać się dorosłą kobietą. Nie wszystkim fanom się to podoba - wielu z nich twierdzi, że dziewczynka powinna nieco zwolnić. Piosenkarka nic sobie z tego nie robi i wciąż dalej idzie w stronę spraw przeznaczonych dla osób starszych.

Roxie w swojej karierze zawodowej wydała już bardzo dorosłą płytę. Nie zapominajmy, że dziewczyna ma już 17 lat i za rok będzie mogła oficjalnie robić, na co tylko ma ochotę. Na razie poddaje swój wizerunek metamorfozom zgodnym z własnym upodobaniem.

Roxie Węgiel przeszła metamorfozę!

Aktualnie 17-latka eksperymentuje ze swoim wyglądem. Młodość ma to do siebie, że musi się wyszumieć i po zachowaniu Roxie Węgiel bardzo mocno widać tę prawidłowość! Tym razem piosenkarka pochwaliła się odmienioną fryzurą. Internauci pieją z zachwytu?

Roksana Węgiel mocno rozjaśniła włosy i pochwaliła się efektem na Instagramie. Teraz jest jasną blondynką - każdy stylista przyznałby, że ten kolor włosów do niej pasuje! Fani młodej artystki nie szczędzili jej komplementów. "Najpiękniejsza", "Najcudowniejsza", "Jaka śliczna", "Ideał", "Promieniejesz" - rozpływali się w komentarzach. 

Nie da się też ukryć, że w nowej odsłonie dziewczyna wygląda już naprawdę na dorosłą kobietę. Myślicie, że to przyspieszone dojrzewanie kiedyś odbije się na niej nie tak, jakby tego chciała?

Miejmy nadzieję, że nie!

logo Tu się dzieje