Celebrytka w szoku

Zawał po faworkach Magdy Gessler?! Rachunek był gwoździem do trumny

22.01.2020  16:43
Zawał po faworkach Magdy Gessler?! Rachunek był gwoździem do trumny
Zawał po faworkach Magdy Gessler?! Rachunek był gwoździem do trumny Fot: ADAM JANKOWSKI/REPORTER

Magda Gessler zasłynęła w mediach jako "królowa smaku i stylu". Swoją sławę wykorzystuje do prowadzenia biznesów. Jak się okazuje, za nazwisko znanej właścicielki, słono trzeba zapłacić.

Magda Gessler od lat pozostaje na jedną z najbardziej znanych restauratorek w kraju. Za sławą idą ogromne pieniądze i celebrytka bogaci się nie tylko na programach telewizyjnych, w których występuje, ale również na swoich lokalach.

Za produkty sygnowane nazwiskiem Gessler trzeba słono zapłacić. Catering świąteczny lub makowiec w jej wykonaniu to ogromne koszty. Jak się okazuje - ceny pani Magdy przewyższają nie tylko możliwości zwykłych, polskich kieszeni, ale również portfeli influencerów.

Magda Gessler sprzedaje faworki w kosmicznych cenach

Znana z internetu Anna Skura, która wystąpiła m.in. w programie "Agent-Gwiazdy", odwiedziła cukiernie Magdy Gessler i sama stwierdziła, że po spojrzeniu na rachunek była bliska zawału.

Miałam taką ochotę na faworki, mimo że nie jestem wcale słodyczowa. I jak zobaczyłam rachunek to SZOK. Czy ja się nie znam? Czy to możliwe, że pudełko faworków kosztuje 60 zł?

- pytała na Instagramie. 

Zaznaczyła również, że na co dzień nie je słodyczy, ale jej zdaniem taki koszt to naprawdę "duża przeginka". Zgadzacie się z panią Skurą? 

Przeczytaj więcej
Komentarze