18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Trudna sytuacja

Zbigniew Zamachowski ciężko chory. Żona już tylko się MODLI

13.02.2021  17:09
Zbigniew Zamachowski ma Covid-19
Zbigniew Zamachowski ma Covid-19 Fot: Artur Zawadzki/REPORTER

Zbigniew Zamachowski jest ciężko chory. Dopadł go koronawirus i niestety, aktora Covid-19 zaatakował z całą mocą. Jego żona, Monika Zamachowska już tylko modli się o poprawę dramatycznej sytuacji w rodzinie.

Zbigniew Zamachowski ciężko zapadł na koronawirusa. Aktor musiał nawet wyprowadzić się z domu do swojej kawalerki, która normalnie służy mu za biuro. Tymczasem stroskana Monika Zamachowska, która sama otrzymała negatywny wynik na koronawirusa, dostarcza mężowi pod drzwi obiady i świeże ubrania.

Niestety, para ze względów bezpieczeństwa nie może razem przebywać. Wiadomo, że Zbigniew Zamachowski nie potrzebuje, póki co pomocy ambulatoryjnej, ale ma niesamowicie wysoką gorączkę i przechodzi Covid-19 bardzo ciężko.

Zbigniew Zamachowski jest w ciężkim stanie

Z tej właśnie przyczyny Monika Zamachowska postanowiła zwrócić się do najwyższej instancji z prośbą o pomoc dla męża. W czwartek kobieta zawitała na Jasną Górę, gdzie modli się o zdrowie swojego małżonka.

Towarzyszył jej ksiądz Stanisław Rospondek. Wizyta w świętym miejscu pomogła jej jednocześnie się wyciszyć i oderwać nieco od trudów codziennego życia, które, szczególnie w obliczu choroby męża, bywają przytłaczające.

Intencji do modlitwy mi nie zabrakło, odsłonięcie obrazu jak zawsze zrobiło wrażenie, dekoracja mojego przyjaciela w Sali Rycerskiej przebiegła bardzo podniośle

- wyliczała w swoim poście.

Myślicie, że jej działania podniosą na duchu chorującego Zbigniewa Zamachowskiego? My ze swojej strony życzymy mu serdecznie dużo zdrowia w tym niełatwym czasie. Tymczasem szkoda, że małżeńskie sposoby na koronawirusa nie zadziałały.

Czytaj także
Przeczytaj więcej
Komentarze