18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Wirus atakuje

Zbigniew Zamachowski jest bardzo chory. Ciężki stan

12.02.2021  15:37
Zbigniew Zamachowski jest bardzo chory. Ciężki stan

Zbigniew Zamachowski ciężko zachorował. Popularny aktor zmaga się z zakażeniem koronawirusem i musiał nawet podjąć trudną decyzję - by chronić swoich bliskich przed podobnym losem, wyprowadził się z domu.

Zbigniew Zamachowski zamieszkał w swojej kawalerce i przymusowo przebywa odizolowany od swojej żony - Moniki Zamachowskiej. "Super Express" dowiedział się, że wszystko jest spowodowane straszną chorobą, która dopadła aktora.

Monika Zamachowska mimo izolacji robi wszystko, by wspierać męża. Z koronawirusem, który jest winny takiej sytuacji, nie ma żartów. Zbigniew Zamachowski zdaje sobie sprawę z tego, że każdy człowiek zupełnie inaczej przechodzi Covid-19 i z tej przyczyny nie chce narażać bliskich na swój los. Najwyraźniej sposób żony na uniknięcie Covid-19 nie zadziałał tak, jak wszyscy się tego spodziewali.

Zbigniew Zamachowski ma koronawirusa

Stan aktora jest poważny. Cierpi z powodu 39-stopniowej gorączki, ale nie wymaga hospitalizacji. Monika Zamachowska codziennie przywozi ukochanemu czyste ubrania, gotowe obiady - ale niestety każdą z tych rzeczy musi pozostawić pod drzwiami kawalerki, w której ów przebywa (na co dzień służyła mu ona za biuro). Jeszcze nie wiadomo, kiedy para będzie mogła się spotkać.

Rzeczywiście, mąż nie czuje się najlepiej. Ma wysoką gorączkę, a ja staram się mu pomagać, wożę jedzenie. Trzymam za niego kciuki. Wszyscy życzmy mu zdrowia

– mówiła "Super Expressowi" Monika Zamachowska.

Popularna dziennikarka również postanowiła wykazać się zdrowym rozsądkiem i poddała się badaniom w kierunku koronawirusa. Jej wynik okazał się negatywny i właśnie dlatego teraz całą energię ma szansę włożyć we wspieranie małżonka. 

Życzymy szybkiego powrotu do zdrowia!

Czytaj także
Przeczytaj więcej