18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Makabra

Zdyskwalifikują nas na Euro2020?! To byłby dramat reprezentacji

19.06.2021  15:00
Euro2020: Dyskwalifikacja?
Euro2020: Dyskwalifikacja? Fot: Piotr Hukalo/East News

Koniec pięknego snu o Euro2020? Czy to możliwe, że nasi piłkarze zostaną zdyskwalifikowani jeszcze przed meczem z Hiszpanią? Odpowiadamy na to pytanie.

Mecz otwarcia ze Słowacją poszedł naszej reprezentacji o wiele gorzej, niż wszyscy zakładali. Z tej przyczyny czeka nas obecnie mecz o wszystko z Hiszpanią. Każdy ma świadomość, że reprezentacja tego kraju jest jeszcze sprawniejsza, niż naszego ostatniego przeciwnika. Kibice są pełni obaw.

Co, jeśli okazałoby się, że nie tylko meczu powinniśmy się bać, ale nawet... dyskwalifikacji?! Historia znała przypadki drużyn, które w ogóle nie mogły przystąpić do zawodów. Doskonałym tego przykładem jest Rosja.

Euro2020: Zdyskwalifikują nas?!

Na Euro w 2016 roku reprezentacja ta otrzymała "odroczoną" dyskwalifikację. Za co? Co takiego zrobili piłkarze? Okazuje się, że nic - wina leżała po stronie kibiców, którzy wywołali burdy i używali na trybunach środków pirotechnicznych.

Tymczasem w Polsce takie widoki na trybunach są niezwykle częste. Kibicie polskich klubów potrafią iść na mecz tylko po to, by bić się z drugą stroną danego meczu. Co, jeśli wytęsknieni za meczami, z uwagi na przeciągający się lockdown - postanowili ruszyć teraz na Euro i zrobić to samo?

Jeśli fani polskiego footballu dadzą się ponieść emocjom, z naszą drużyną może być bardzo, bardzo różnie. Myślicie, że faktycznie istnieje prawdopodobieństwo, że zostaniemy zdyskwalifikowani, czy raczej szybciej sami siebie pozbawimy możliwości dalszej walki i po prostu (tradycyjnie) nie wyjdziemy z grupy?