18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

ała

Zenek Martyniuk bezlitośnie zjechany: robi źle wszystko, beztalencie

04.02.2020  20:21
Zenek Martyniuk bezlitośnie zjechany: robi źle wszystko, beztalencie
Zenek Martyniuk bezlitośnie zjechany: robi źle wszystko, beztalencie Fot: KFP/REPORTER

Król disco-polo, idol Jacka Kurskiego i ulubieniec TVP, a także jedna z największych postaci najbardziej przaśnej odmiany muzyki w Polsce, dostał siarczysty policzek. Zdaje się, że Zenek Martyniuk poczuł się dotkliwie urażony, bo odpowiedział jak zbuntowany uczniak.

Kim jest Zenek Martyniuk, wie prawie każdy Polak. Nie każdy jednak podziela zachwyty nad umiejętnościami i muzyką disco-polowca. Co raz mówi się o tym, że jego piosenki są nie tylko słabe, ale wręcz splagiatowane, a i wokal zostawia wiele do życzenia. Teraz Martyniukowi oberwało się od najbardziej znanej w kraju nauczycielki śpiewu.

Elżbieta Zapendowska w ostatnim czasie ostro krytykuje kolejne gwiazdki. Zjechała już między innymi Roksanę Węgiel, stwierdzając, że ta niewiele ma do zaoferowania. Teraz przyszedł czas na idola ludzi, którzy lubują się w lekkiej, niewymagającej rozrywce i bezwiednym tupaniu nóżką.

Śpiewa fatalnie, ale jest sympatycznym facetem [...] Powiedziałabym mu tylko, co robi źle, a robi źle wszystko. Poza tym on już się nie naprawi

- powiedziała krytyczka muzyczna i specjalistka od emisji głosu "Plejadzie".

Zenek beztalencie?

Disco-polowiec ani myślał przyjąć krytyki z pokorą. Urażony postanowił odbić piłeczkę. Choć zajmuje się śpiewem, twierdzi, że nie ma pojęcia, kim jest Zapendowska. A to przecież wielki autorytet dla wokalistów!

Szczerze mówiąc, to nie wiem, kim jest pani Elżbieta. Ja się brzydko o innych nie wypowiadam i dziwię się, że inni to robią

- powiedział "Super Expressowi".

Czy ma talent? Jak sam przyznał - nie wie...

Ja robię swoje - powiedział.

Czytaj także
Przeczytaj więcej