18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Jest ciężko

Zenek Martyniuk drży o życie bliskiej osoby. Dramat w rodzinie

04.06.2021  16:28
Zenek Martyniuk choroba w rodzinie
Zenek Martyniuk choroba w rodzinie Fot: MAREK KUDELSKI/AGENCJA SE/East News

Zenek Martyniuk drży o życie swojej ukochanej mamy. Gwiazdor muzyki disco polo wie, że rodzicielka podupadła ostatnio na zdrowiu i robi wszystko, by jej pomóc. W tych ciężkich momentach może liczyć na wsparcie swojej żony.

Zenek Martyniuk jest niekwestionowanym królem muzyki disco polo. Niestety, ostatnio nad jego życiem zgromadziły się czarne chmury - ukochana mama piosenkarza podupadła na zdrowiu i ów robi wszystko, żeby jej pomóc.

Pani Teresa nie jest ostatnio w najlepszej formie. Król polskiej sceny muzycznej planuje zawieść ją do luksusowego sanatorium, by tam nabrała więcej sił. Ponadto seniorka rodu będzie mogła poddać się specjalistycznym zabiegom leczniczym.

Zenek Martyniuk drży o zdrowie mamy

Zenek Martyniuk jest nie tylko dobrym synem, ale również mężem i ojcem. Regularnie wykazuje się wielką troską o swoich najbliższych i robi wszystko, by czuli się oni przy nim jak najbezpieczniej. Aktualnie troszczy się głównie o mamę - on i jego siostra pilnują, by kobieta brała regularnie leki i dużo wypoczywała. Król disco polo przyznaje, że jego rodzicielka nie lubi siedzieć bezczynnie i przez to ciężko jej się stosować do lekarskich zaleceń.

Różnie z tym bywa. Mama czasem nie może usiedzieć w miejscu. Teraz akurat czuje się lepiej. Bardzo pomogła jej czterotygodniowa rehabilitacja w Supraślu. Jednak wciąż i tak się martwię. Ale cieszę się, że życie wraca do normalności i będę mógł ją zawieźć do sanatorium dla "sercowców". Zabiegi na pewno jej posłużą

- mówi Zenek Martyniuk w rozmowie z tygodnikiem "Świat i Ludzie".

Pani Teresa, która ponad 40 lat pracowała w skupie mleka - do tej pory nie miała czasu na odpoczynek. Aktualnie bardzo docenia pomoc swoich dzieci, w szczególności syna Zenona, z którego jest bardzo dumna.

Jest bardzo dobrym synem i wspaniałym człowiekiem. Nigdy o mnie nie zapomina i zawsze mogę na niego liczyć. Cieszę się, że spełnia swoje marzenia na scenie, bo muzyka zawsze grała w jego duszy

- mówiła niegdyś w wywiadzie mama Zenka.

Planeta życzy zdrowia!