18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Ładnie się bawi

Zenek Martyniuk jest królem życia. Moczy się z kobietami, a żona patrzy

22.11.2019  15:45
Zenek Martyniuk jest królem życia. Moczy się z kobietami, a żona patrzy
Zenek Martyniuk jest królem życia. Moczy się z kobietami, a żona patrzy Fot: KFP/REPORTER

Zenek Martyniuk jest nie tylko królem disco polo, ale również władcą życia. Podczas, gdy jego żona patrzy, on w najlepsze moczy się z pięknymi kobietami.

Zenek Martyniuk łączy w sobie klasę i swojskość - czyli to, co jego fani lubią najbardziej. Król disco polo, poza drobnymi problemami ze swoim potomkiem, wiedzie zaskakująco piękne życie.

Kochają go wszyscy - młodsi, starsi, mężczyźni i kobiety. Te ostatnie dosłownie szaleją na punkcie najbardziej znanego twórcy muzyki disco polo w kraju. Nic dziwnego, że lgną do niego jak muszki owocówki do banana. 

Zenek Martyniuk moczy się w oceanie 

Aktualnie Zenek Martyniuk wraz z innymi znanymi twórcami tego rodzaju muzyki, odbywa trasę koncertową po Kanadzie i USA. Poza występami, stara się również korzystać z uroków lokalizacji i wypocząć, jak tylko można najmocniej.

Temperatur wyjazdu jest tak gorąca, że Zenek Martyniuk zrzucił z siebie eleganckie ciuszki i wskoczył do wody oceanu. Nie zrobił tego jednak sam! Razem z nim w słońcu zażywały kąpieli piękne kobiety z zespołu Top Girls.

Zenek Martyniuk zabrał do Stanów Zjednoczonych także swoją żonę - Danutę, która nie zdecydowała się na kąpiel, za to patrzyła, jak jej mąż moczy się w wodzie wraz z cudnymi dziewczętami. Dziwimy się nieco, że nie była zazdrosna.

Wszystko zostało opublikowane na Instagramie. 

Zazdrościcie królowi disco polo takich widoków?

Czytaj także
Przeczytaj więcej