18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Rodzinny dramat

Martyniuk ma dość swojego syna. Chce dla synowej NORMALNEGO mężczyzny

15.06.2020  15:19
Martyniuk ma dość swojego syna. Chce dla synowej NORMALNEGO mężczyzny
Martyniuk ma dość swojego syna. Chce dla synowej NORMALNEGO mężczyzny Fot: Pawel Murzyn/East News

Zenek Martyniuk to człowiek o złotej cierpliwości, jednak każdy ma jakieś swoje granice. Tym razem królowi disco polo za skórę zaszedł pierworodny syn. 

Zenek Martyniuk nigdy nie narzekał, chociaż jego syn Daniel nie raz i nie dwa robił rzeczy skandaliczne. Mimo to, król disco polo zawsze wspierał swojego pierworodnego i nie dał na niego powiedzieć złego słowa.

Każdy człowiek ma jednak jakieś swoje granice i tym razem nawet cierpliwość Martyniuka się wyczerpała. Synowa gwiazdora nie chce już dłużej być ze swoim mężem i planuje rozwód, ponieważ nie zmienił się on tak, jak obiecywał, że to uczyni.

Zenek Martyniuk popiera rozwód syna

Zenek Martyniuk nie ma nic przeciwko, akceptuje decyzję Eweliny. 

Nawet Zenek i Danusia są bardziej za nią niż za Danielem, bo dobrze wiedzą, że niezłe z niego ziółko. Zenek nie ma jej za złe, że chce się rozwieść z jego synem. Nie obraziłby się również, gdyby ułożyła sobie życie z jakimś normalnym mężczyzną, który by ją kochał i szanował, a także zaakceptował małą Laurę

- mówi w rozmowie z Super Expressem przyjaciel rodziny.

Ewelina tym razem nie zamierza się cofnąć. Mając na względzie dobro swoje i malutkiej córeczki - kategorycznie postanowiła rozejść się z synem magnata muzyki disco polo.

Podjęła już kategoryczną decyzję o rozwodzie. Chociaż Daniel co jakiś czas zawraca jej jeszcze w głowie. Do pewnego momentu nawet się starał, żeby między nimi się poprawiło. Obiecywał się ustatkować, ale znów nie dotrzymał obietnic. Po wyjściu z aresztu, gdzie trafił na miesiąc za jazdę bez prawa jazdy, znowu oddalili się od siebie

- dodaje źródło Super Express.

Będzie skandal na całą Polskę?

Czytaj także
Przeczytaj więcej