18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Nowa jakość konkursu

Zenek Martyniuk na Eurowizję?! Disco-polo w uszach całej Europy

09.01.2020  14:35
Zenek Martyniuk na Eurowizję?! Disco-polo w uszach całej Europy
Zenek Martyniuk na Eurowizję?! Disco-polo w uszach całej Europy Fot: Pawel Murzyn/East News

Zenek Martyniuk jest królem disco-polo i zdecydowanym ulubieńcem polskiej publiczności. Czy miałby szansę podbić również serca Europejczyków? Kolega po fachu ocenił jego sytuację. 

Zenek Martyniuk jest gwiazdą, która rozpala Polaków do czerwoności. Wszystkie występy z jego udziałem zazwyczaj stają się hitami z miejsca. Wiele osób zastanawia się nad tym, co by się stało, gdyby wybrać naszego ulubieńca do reprezentowania kraju na konkursie Eurowizji?

Zenek Martyniuk nigdy nie wyszedł z taką propozycją, ale ostatnio jego kariera nabrała wręcz kosmicznego rozpędu, więc czemu by jej nie rozwinąć na arenie międzynarodowej?

Zenek Martyniuk na Eurowizję?! Kolega ocenia jego szanse 

Szanse Zenka na wygranie Eurowizji dość brutalnie ocenił jego kolega po fachu, również muzyk disco-polo Radek Liszewski, który zrobił to na łamach portalu Jastrząb Post.

Jeżeli znalazłby się artysta, który byłby godny pojechać na Eurowizję, to jakie to ma znaczenie, jaką muzykę on wykonuje? Jeżeli ludzie by chcieli go słuchać i miałby szanse na Eurowizji, to ani nie powiem, że powinien, ani że nie powinien. To zależy od utworu, wykonawcy, jego charyzmy. Zenek Martyniuk np. w Polsce jest uwielbiany, ale jakby było na świecie? Nie wiem

 – powiedział Liszewski.

Na Eurowizję 2020 Zenek Martyniuk raczej nie pojedzie. Decyzją TVP, tegoroczny reprezentant Polski zostanie wybrany w programie Szansa na Sukces - drogą eliminacji. Trudno sobie wyobrazić, żeby taka gwiazda jak Zenek, stawała w szranki z osobami zupełnie nieznanymi. 

logo Tu się dzieje