18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Kryzys

Zenek Martyniuk się załamie? Rozwód rozerwie rodzinę króla disco polo

09.06.2020  11:54
Zenek Martyniuk się załamie? Rozwód rozerwie rodzinę króla disco polo
Zenek Martyniuk się załamie? Rozwód rozerwie rodzinę króla disco polo Fot: Mateusz Jagielski/East News

Zenek Martyniuk będzie z całą pewnością poważnie zmartwiony. Jego jedyny syn, Daniel, od dawna sprawia problemy, ale teraz jego żona mówi stanowczo: "dość". Rozwód w rodzinie Martyniuków wkrótce stanie się faktem. 

Zenek Martyniuk jest uwielbianym przez Polaków królem disco polo. Niestety, w jego życiu prywatnym wciąż pojawiają się nowe problemy. Syn, Daniel Martyniuk jest wyjątkowo niepokorny i przysparza wielu zmartwień swoim bliskim.

W jego małżeństwie z młodziutką Eweliną od początku nie działo się dobrze. Chłopak zapewniał wielokrotnie, że się zmieni, a żona mu wierzyła z uwagi na dobro ich małej córeczki. Teraz jednak powiedziała dość i jasne jest, że u Martyniuków dojdzie do rozwodu.

Zenek Martyniuk w obliczu rozwodu syna

"Twoje Imperium" donosi, że żona Daniela ma powyżej uszu jego nieodpowiedzialnych zachowań i ciągłych afer. Teraz chce już jak najszybciej rozstać się z niedojrzałym mężem. Tym bardziej, że mężczyzna nie zamierza nawet podjąć trudu psychoterapii.

Daniel uważa psychologów za debili. Miarka się przebrała. Ewelina chce jak najszybciej przerwać farsę, jaką okazało się jej małżeństwo

- zdradza źródło tygodnika.

Tym razem sam Zenek Martyniuk, który do tej pory wykazywał się nadludzką cierpliwością, ma serdecznie dość zachowania swojego pierworodnego syna i nie planuje stawać w jego obronie. Zapanuje rodzinna wojna?

Czytaj także