18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Biedny gwiazdor

Zenek Martyniuk tego nie wytrzyma? Wyciekają nowe fakty

28.09.2020  14:34
Zenek Martyniuk w centrum skandalu rodzinnego
Zenek Martyniuk w centrum skandalu rodzinnego Fot: PIOTR GRZYBOWSKI/AGENCJA SE/East News

Zenek Martyniuk jest w Polsce gwiazdorem wielkiego formatu, który unika skandali. Jego syn, Daniel, to niemalże przeciwieństwo ojca. Po zaledwie dwóch latach burzliwego małżeństwa - mężczyzna się rozwiódł, a na jaw wciąż wychodzą nowe fakty. Jak zniesie to jego rodziciel?

Zenek Martyniuk to w Polsce osoba, której nikomu nie trzeba przedstawiać. Wszyscy znają króla disco polo, chociaż (co bardzo nietypowe w świecie celebrytów) jest on znany ze swojej twórczości, a nie życia prywatnego. Zenek Martyniuk stroni od skandali, od dziesiątek lat jest mężem jednej kobiety i nie wdaje się w niepotrzebne romanse. Tymczasem jego syn, Daniel Martyniuk to ojcowskie przeciwieństwo.

Chłopak właśnie rozwiódł się po dwóch latach niesamowicie burzliwego małżeństwa, w czasie którego raz przeżywał napady agresji, a raz wybuchy skruchy. Na jaw ciągle wychodzą nowe fakty o jego relacji z byłą żoną Eweliną.

Zenek Martyniuk załamie się skandalem rodzinnym?

Sąd orzekł, że winnym rozpadu pożycia małżeńskiego jest właśnie Daniel Martyniuk. Jego mama Danuta mocno angażuje się w medialną dyskusję, często broniąc syna. Zenek Martyniuk jedynie wymownie milczy. 

Teraz sam główny zainteresowany, Daniel Martyniuk, w rozmowie z "Twoim Imperium" postanowił powiedzieć, co tak naprawdę ma do swojej byłej żony, która również podobnie jak jej były teść - od początku sprawy wyłącznie milczy. 

Moje małżeństwo nie mogło przetrwać, bo Ewelina może i mnie kocha, ale najbardziej zależało jej na kasie i życiu w blasku fleszy. jej rodzina też jest specyficzna. To właśnie przez nią są wszystkie kłopoty. Ewelina robiła i robi to, co jej każe matka. A moja teściowa - już była teściowa - nigdy nie była mi przychylna. To małżeństwo musiało skończyć się rozwodem

- twierdził wzburzony Daniel.

W sprawie młodego Martyniuka pojawił się również zarzut, że spotykał się on w czasie trwania swojego małżeństwa z byłą dziewczyną - niejaką Faustyną. Na schadzki miała go z resztą wozić mama. Świeży rozwodnik postanowił to skomentować.

Faustyna jest prawniczką, więc zaciągnąłem u niej porady prawnej. Byłem u niej w mieszkaniu, wyszedłem na balkon na papierosa, ktoś zrobił mi zdjęcie i afera gotowa. A swoją drogą, co w tym dziwnego, że spotykam się z byłymi dziewczynami? Moja żona też spotkała się ze swoim byłym facetem w trakcie naszego małżeństwa 

- rzekł pewnie.

Ostatnio mama Daniela zastanawiała się głośno, czy była synowa zwróci im pierścionek zaręczynowy, który ma być 100-letnią, rodzinną pamiątką. Myślicie, że dziewczyna powinna to zrobić?

Czytaj także
Przeczytaj więcej