18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Przez jej oczy zielone...

Martyniuk ma kochankę? Pragnienie miłości wygrało!

Wojciech Kozicki
07.09.2020  14:53
Daniel Martyniuk wybierze miłość czy szkołę? Przekorny los...
Daniel Martyniuk wybierze miłość czy szkołę? Przekorny los... Fot: Polska Press/East News

Zenek Martyniuk znowu ma kłopoty rodzinne. Jak ujawnia tabloid, jego syn Daniel Martyniuk zamiast edukacji wybrał kochankę. Czy król disco polo okiełzna niesforne dziecko?

Daniel Martyniuk znowu dokazuje. Syn Zenka Martyniuka wybrał miłość zamiast szkoły? Jak pisze „Super Express”, 31-latek zawala edukację. Musi jeszcze ukończyć kursy i zdać egzaminy, by móc pracować jako nawigator na morzu. Zamiast tego, „ wybrał się do byłej narzeczonej, pięknej prawniczki Faustyny”. Cóż, miała matka syna, który wybrał wolność i majteczki w kropeczki zamiast szkoły. A mama ostrzegała...

Kochana, wierzę w miłość...

Żona odwiozła go na pociąg, bo miał jechać do szkoły w Gdyni. Ale wylądował w Warszawie u byłej kochanki – ujawnił Zenek Martyniuk (Twoje Imperium, Super Express).

Danuta Martyniuk wciąż ma nadzieję, że jej syn Daniel ukończy kursy na nawigatora i będzie pływał po morzu. Na razie wciąż unosi się jedynie na fali skandali. Czy czeka go pójście na dno?

SE.pl przytacza fragment wywiadu z Zenkiem Martyniukiem, który wyjawił, że syn wcale nie słucha rodziców i na nic zdają się dyskusje o odpowiedzialności, chociażby wobec córki Laury. Okazuje się, że ma również problem z alkoholem. Gdy się napije, wydzwania do ludzi i ich obraża.

Daniel czasem wypije o jednego drinka za dużo, telefonuje do ludzi i ich obraża. Nie rozumiem też, dlaczego nagrywa i wrzuca do sieci filmy, które mu szkodzą. Szczerze mówiąc, nie wiem co z nim zrobić – mówi załamany Martyniuk.(SE.pl)

logo Tu się dzieje